Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cazın Rusya’daki temsilcisi Igor Butman ile tanışın

29 Eylül, 2014 | 09:14

Rusya’da caz denince akla gelen ilk isimlerden olan Igor Butman, Ekim ayında unutulmayacak anlar yaşamak isteyenler için Moskova’da sahne alacak.

Rusya’nın uluslararası caz masterlarının başında geliyor. Butman ve dünyanın farklı ülkelerinde ses getirmiş cazcı arkadaşları ile birlikte keyifli saatler geçirmek ve henüz bu şansı bulamadıysanız onunla tanışmak için 9, 10 ve 11 ekimdeki konser güzel fırsatlar veriyor.

“İgor Butman ve Cazın Geleceği” adlı konserlerin ilkini 9 ekimde Moskova’daki Çaykovski konser salonunda saat 19.00’da verecek. Daha sonraki iki gün  yani 10-11 Ekimde Butman’ın kendi adını taşıyan Taganskaya’daki caz kulüpte yine saat 19.00’da hayranları ile buluşacak.

Konserlerde Butman ile birlikte sahne alacak isimler arasında ABD’den kontrabasçı Russel Hall, davulcu Evan, Rusyalı saksafoncu Azat Bayazitov ve trompetçi Pavel Suyazov gibi isimler de var.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çaykovski, Çaykovski konser salonu, Igor Butman, Igor Butman caz, Igor Butman haberleri, Igor Butman konserleri, Igor Butman moskova, Igor Butman rusya, Moskova, Moskova Çaykovski, Moskova konser, Moskova Rusya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları