Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cazın Rusya’daki temsilcisi Igor Butman ile tanışın

29 Eylül, 2014 | 09:14

Rusya’da caz denince akla gelen ilk isimlerden olan Igor Butman, Ekim ayında unutulmayacak anlar yaşamak isteyenler için Moskova’da sahne alacak.

Rusya’nın uluslararası caz masterlarının başında geliyor. Butman ve dünyanın farklı ülkelerinde ses getirmiş cazcı arkadaşları ile birlikte keyifli saatler geçirmek ve henüz bu şansı bulamadıysanız onunla tanışmak için 9, 10 ve 11 ekimdeki konser güzel fırsatlar veriyor.

“İgor Butman ve Cazın Geleceği” adlı konserlerin ilkini 9 ekimde Moskova’daki Çaykovski konser salonunda saat 19.00’da verecek. Daha sonraki iki gün  yani 10-11 Ekimde Butman’ın kendi adını taşıyan Taganskaya’daki caz kulüpte yine saat 19.00’da hayranları ile buluşacak.

Konserlerde Butman ile birlikte sahne alacak isimler arasında ABD’den kontrabasçı Russel Hall, davulcu Evan, Rusyalı saksafoncu Azat Bayazitov ve trompetçi Pavel Suyazov gibi isimler de var.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çaykovski, Çaykovski konser salonu, Igor Butman, Igor Butman caz, Igor Butman haberleri, Igor Butman konserleri, Igor Butman moskova, Igor Butman rusya, Moskova, Moskova Çaykovski, Moskova konser, Moskova Rusya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları