Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Castro’dan Rusya’ya övgü

16 Eylül, 2013 | 16:01

Castro'dan Rusya'ya övgü Küba devrim lideri Fidel Castro, son makalesinde Rusya’yı övdü.

Castro,yaptığı öneriyle Suriye’ye askeri müdahaleyi önleyen Rusya’yı takdir ettiğini belirtti.

Rusya ‘Dik duran cesur ülke’

NationalTürk‘te yer alan habere göre, Fidel Castro, Granma gazetesindeki makalesinde ”Rusya’nın zekice girişiminin”, içler acısı sonuçlarıyla birlikte çatışmanın patlak vermesi riskini ortadan kaldırmış göründüğünü yazdı.

Efsane lider, makalesinde, “Suriye silahlı kuvvetlerine karşı çok büyük bir saldırı tehditinde bulunan ABD hükümetinin olağanüstü savı önünde dik duran cesur bir ülke” olmasından ötürü Rusya’yı takdir ettiğini belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Castro Rusya, Fidel Castro, fidel castro rusya, fidel castro rusya açıklaması, Fidel Castro Rusya övgü, Rusya, rusya haberleri, Rusya Suriye, Suriye, Suriye Rusya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları