Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Casey Batchelor Dubai turunda

23 Eylül, 2014 | 11:05

İngiltere’de katıldığı bir yarışma programıyla adını duyuran TV yıldızı Casey Batchelor, Dubai tatili sırasında objektiflere takıldı.

Celebrity Big Brother’ın eski yarışmacılarından Casey Batchelor, Dubai’de bir arkadaşıyla tatil yaparken objektiflere takıldı.

Yeşil bikinisiyle Dubai’nin dünyaca ünlü sahillerinde denize giren seksi yıldız, kısa bir süre önce göğüs büyütme operasyonu geçirmişti.

Arkadaşı ile birlikte Dubai’de eğlenceli bir tatil geçirdiği her halinden belli olan Batchelor, ülkenin renkli gece hayatının ve eşsiz güzellikteki plajlarının tadını çıkarıyor.

Dubai’nin en yüksek binası Burj Khalifa’da muhteşem Dubai manzarasının tadını çıkaran güzel yıldız, hemen yanı başında bulunan 1500 mağaza ve 150 restoranla kendi kategorisinin en büyüğü konumunda olan Dubai Mall’da alış veriş yapmaktan da kendini alıkoyamadı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Casey Batchelor, Casey Batchelor bikini, Casey Batchelor Celebrity Big Brother, Casey Batchelor dubai, Casey Batchelor kimdir, Casey Batchelor resimleri, Celebrity Big Brother, Dubai, Dubai Tatili, Dubai Turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları