Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Casanova’nın sırrı, Venedik Karnavalı Etkileri

20 Kasım, 2013 | 14:35

Casanova Venedik Karnavalı Maskeleri

Venedik Karnavalı Turu 18. Yüzyıla muhteşem yolculuk…

Venedik karnavalı turu ile maskelerin büyüsüne kapılmamak ve Giacomo Casanova’ nın sırrına erişmek için La Fenice Opera Evi’ nin büyüsüne kendinizi bırakmanız yeterli olacaktır.

Venedik karnavalı maskelerinin öyküsünü La Fenice Opera Evi’ nde dinlemek adeta maskelerin altındaki kişilerin kimliklerine bürünüyorsunuz.

Venedik Karnavalı ‘nda uslanmaz çapkın; Casanova

Giacomo Casanova müthiş bir aşık muhteşem gurme, maceraperest ve havalı bir çapkın.

Venedik doğumlu olan yakışıklı çapkın San Samuele bölgesinde büyüyen Casanova’ nın hikayesini yerinde yaşamak için Calle Vadisi’ nden yürümek ve Casanova’ nın evini görmek heyecanını yaşayabilirsiniz. Ki bu efsane ev aynı zamanda ünlü şair Giorgio Baffo’nun evidir.

Venedik Karnavalı’ nın vazgeçilmezi Venedikli cariyeler

Venedik karnavalı turlarına çıkmışsanız eğer Venedik’ te ki ilk gazinoyu görmeden Venedikli cariyeler hakkında keyifli hikayeler dinlemeden yaşamadan dönmeyiniz.

Karnaval boyunca Venedik’te romantizmi ve efsaneyi yaşarken küçük bir molayı sıcacık cappuccino ve efsanevi Venedik karnaval Keki Frittelle ile taçlandırabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Calle Vadisi, casanova venedik, Casanova’nın sırrı, Fenice Opera Evi, Frittelle, Giacomo Casanova, Venedik karnaval Keki, Venedik karnaval Keki Frittelle, Venedik Karnavalı, Venedik karnavalı maske, Venedik karnavalı maskeleri, Venedik Karnavalı Turları, Venedik Karnavalı turu, Venedik turu, Venedikli cariyeler,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları