Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Casanova’nın sırrı, Venedik Karnavalı Etkileri

20 Kasım, 2013 | 14:35

Casanova Venedik Karnavalı Maskeleri

Venedik Karnavalı Turu 18. Yüzyıla muhteşem yolculuk…

Venedik karnavalı turu ile maskelerin büyüsüne kapılmamak ve Giacomo Casanova’ nın sırrına erişmek için La Fenice Opera Evi’ nin büyüsüne kendinizi bırakmanız yeterli olacaktır.

Venedik karnavalı maskelerinin öyküsünü La Fenice Opera Evi’ nde dinlemek adeta maskelerin altındaki kişilerin kimliklerine bürünüyorsunuz.

Venedik Karnavalı ‘nda uslanmaz çapkın; Casanova

Giacomo Casanova müthiş bir aşık muhteşem gurme, maceraperest ve havalı bir çapkın.

Venedik doğumlu olan yakışıklı çapkın San Samuele bölgesinde büyüyen Casanova’ nın hikayesini yerinde yaşamak için Calle Vadisi’ nden yürümek ve Casanova’ nın evini görmek heyecanını yaşayabilirsiniz. Ki bu efsane ev aynı zamanda ünlü şair Giorgio Baffo’nun evidir.

Venedik Karnavalı’ nın vazgeçilmezi Venedikli cariyeler

Venedik karnavalı turlarına çıkmışsanız eğer Venedik’ te ki ilk gazinoyu görmeden Venedikli cariyeler hakkında keyifli hikayeler dinlemeden yaşamadan dönmeyiniz.

Karnaval boyunca Venedik’te romantizmi ve efsaneyi yaşarken küçük bir molayı sıcacık cappuccino ve efsanevi Venedik karnaval Keki Frittelle ile taçlandırabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Calle Vadisi, casanova venedik, Casanova’nın sırrı, Fenice Opera Evi, Frittelle, Giacomo Casanova, Venedik karnaval Keki, Venedik karnaval Keki Frittelle, Venedik Karnavalı, Venedik karnavalı maske, Venedik karnavalı maskeleri, Venedik Karnavalı Turları, Venedik Karnavalı turu, Venedik turu, Venedikli cariyeler,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları