Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çarşı Bakü, Azerbaycan sokaklarında

24 Eylül, 2013 | 13:44

besiktas-azerbaycan-baku Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanan derbi maçta çıkan olaylarda takımlarına destek vermek isteyen bir grup, Azerbaycan sokaklarında yürüyüş yaptı.

Başkent Bakü’de Beşiktaş taraftarları sokağa döküldü. Kendilerini Çarşı Bakü olarak adlandıran grup, çıkan olaylarda takımlarının arkasında olduklarını göstermek için yürüyüş yaptı.

Çarşı Bakü grubundan Rövşen Memmedov önderliğinde Azerbaycan sokaklarında Beşiktaş marşları söyleyerek yürüyüş yapan grup, İstanbul’u aratmadı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Azerbaycan, Azerbaycan Bakü, azerbaycan turu, Bakü, Beşiktaş, Beşiktaş Azerbaycan, Beşiktaş derbi, Beşiktaş Galatasaray, çarşı bakü, çarşı grubu, olaylı derbi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları