Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Carnival Corporation: Keşke İzmir’e gelmek için bu kadar beklemeseydik!

17 Eylül, 2018 | 14:55

Carnival Corporation: Keşke İzmir'e gelmek için bu kadar beklemeseydik!

Carnival Corporation’dan İzmir pişmanlığı. Risk değerlendirmesi yapmak için İzmir’e gelen Carnival Corporation’ın Gemi Güvenlik Direktörü Hendrik G. Malmström, “Keşke İzmir’e gelmek çin bu kadar beklemeseydik” diyerek pişmanlıklarını dile getirdi.

Carnival Corporation’ın Gemi Güvenlik Direktörü Hendrik G. Malmström, “Keşke İzmir’e gelmek çin bu kadar beklemeseydik” diyerek üzüntüsünü açıkladı.

Carnival Corporation: Keşke İzmir’e gelmek için bu kadar beklemeseydik

Carnival Coperation’ın üst düzey yöneticileri İzmir’e düzenledikleri gezi ile ilgili olarak bir ‘risk değerlendirmesi’ de yaptı.

Carnival Corporation & PLC şirketinin Deniz Güvenliği Direktörü Ricardo Karakadze İzmir’e verecekleri notu açıkladı. Şirketin Türkiye seferlerine yeniden başlamak için çalışma yaptığı ve şirketin Deniz Güvenliği Direktörü Ricardo Karakadze ile Gemi Güvenlik Direktörü Hendrik G. Malmström’in Türkiye sefer planlarıyla ilgili olarak sektör temsilcilerini bilgilendirdiği bildirildi.

Şirket yetkililerinin yaptıkları kent gezisinde İzmir’le ilgili olumlu izlenim edindiklerini ve kenti güvenli olarak gördüklerini kaydeden Carnival yöneticileri, İzmir ve Türkiye ile ilgili olumlu rapor hazırlayacaklarını ifade ettiler.

Hazırlayacakları raporun grup bünyesinde bulunan 8 kruvaziyer şirketinin yanında diğer kruvaziyer şirketlerini de etkileyebileceğini belirten Hendrik G. Malmström, “Türkiye ve İzmir’e gelmek için keşke bu kadar beklemeseydik.” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Carnival Corporation, Deniz Güvenliği Direktörü, Gemi Güvenlik Direktörü, Gemi Turizmi, Hendrik G. Malmström, İzmir pişmanlığı, Kruvaziyer turizmi, Ricardo Karakadze,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları