Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Carmen, Bolşoy Tiyatrosu’nda yeniden sahneleniyor

14 Ekim, 2015 | 20:17

Carmen Operası Bolşoy Tiyatrosu Dünyaca ünlü Carmen Operası, Rusya’nın başkenti Moskova’da bulunan tarihi Bolşoy Tiyatrosu’nda yeniden sahneleniyor.

Müzik direktörlüğünü Tugan Sohiyev, yönetmenliğini Aleksey Borodin’in yaptığı Carmen Operası, kasım ayında Moskova’da sanatseverlerle buluşacak. Fransız besteci Georges Bizet’nin 4 perdelik Opera eseri Carmen, 4, 5 ve 12 Kasım 2015 tarihlerinde sahnelenecek.

Carmen operası, Bolşoy Tiyatrosu’nda ilk defa 27 Kasım 1898’de gösterilmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bolşoy, Bolşoy Tiyatrosu, Bolşoy Tiyatrosu carmen, Bolşoy Tiyatrosu moskova, Bolşoy Tiyatrosu rusya, Carmen moskova, Carmen Operası, Moskova, Rusya, Rusya Moskova,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları