Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Carla Bruni’nin özel fotoğrafları çalındı

28 Nisan, 2009 | 14:45

Carla Bruni'nin Fotoğrafları Çalındı Fransa Cumhurbaşkanı Sarkozy’nin eşi Carla Bruni’nin özel fotoğraflarının çalındığı bildirildi.

Bruni’nin eski kayınbiraderinin, Paris’ teki evine hırsız girdiği ve değerli eşyaların yanı sıra dizüstü bilgisayarının da çalındığı RTL radyosunda duyruldu. Eski kayınbiraderin polise haber vererek şikayette bulunduğu belirtildi. Bilgisayarda bulunan çok sayıda özel fotoğrafın basına sızmasının, büyük bir skandala yol açacağı söylenenler arasında.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Carla Bruni, Carla Bruni Fotoğrafları, Fransa Cumhurbaşkanı, Magazin Haberleri, Paris, Sarkozy,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları