Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çareyi Yunanistan’da bulduk

31 Temmuz, 2015 | 10:28

halkidiki yunanistan Türkiye’de artan terör olayları ve gergin siyasi ortamdan bunalanlar, çareyi yurtdışında gitmekte buldu.

2014 yılında yaklaşık 1 milyon Türk turistin ziyaret ettiği Yunanistan’a akın devam ediyor. Ramazan bayramı tatilinde binlerce turiste ev sahipliği yapan Yunanistan, Türklerin bıraktığı gelirden memnun. Başkent Atina, Selanik, Halkidiki ve Yunan Adaları, Türk turistlerin büyük ilgisini çekmeye devam ediyor.

Türkiye’de tırmanan terör olayları, siyasi belirsizlik ve diken üstünde geçen günlerden bunalan seyahatseverler çareyi komşuda buldu. Özellikle Santorini, Kos ve Mikonos gibi Yunan Adaları başta olmak üzere başkent Atina ve Selanik Yunanistan turlarında en çok tercih edilen bölgeler oldu.

Avrupa’nın Maldivler‘i olarak bilinen Halkidiki ise Türk turistlerin dikkatini çekmeyi başaran alternatif bir seçenek oldu. Selanik’e 40 dakika mesafede Yunanistan’ın kuzeyinde bulunan bir yarımada olan Halkidiki, eşsiz güzellikteki denizi ve muhteşem görseller sunan koylarıyla seyahatseverleri kendine hayran bırakıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Halkidiki, Halkidiki yunanistan, Mikonos, Yunan Adaları, Yunan Adaları Turu, Yunanistan, Yunanistan Atina, Yunanistan Selanik, Yunanistan Turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları