Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çare Yunan Adaları!

31 Temmuz, 2014 | 10:03

Hakkında çıkan haberlerden sıkılan Kenan İmirzalıoğlu, çareyi Yunan Adası Simi‘ye kaçmakta buldu.

Manken Kübra Küçük’le Çeşme’de teknede görüntülenen, bir süre önce de Marmaris’te Berrak Tüzünataç ile objektiflere takılan Kenan İmirzalıoğlu gözlerden uzak bir tatil için Yunan adası Simi‘yi tercih etti.

Ünlü oyuncu, arkadaşlarıyla birkaç günlüğüne Simi’ye gitti. Yunan paparazzilerden kaçamayan İmirzalıoğlu, Simi’de akşam yemeğinde görüntülendi. Ünlü oyuncunun fotoğrafları, Yunan sitesi Verena’da yayınlandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Berrak Tüzünataç, Kenan İmirzalıoğlu, Kenan İmirzalıoğlu Haberleri, Kenan İmirzalıoğlu tatil, Kenan İmirzalıoğlu yunan, Kenan İmirzalıoğlu yunan adaları, Kenan İmirzalıoğlu Yunan paparazzi, Kenan İmirzalıoğlu yunanistan, Kübra Küçük, Simi, Simi adası, Simi adası yunanistan, Verena, Verena gr, Verena yunanistan, Yunan paparazzi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları