Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cansu Dere Yunanistan tatiline devam ediyor

31 Temmuz, 2013 | 15:18

Cansu Dere Yunanistan tatiline devam ediyor Cansu Dere tatilini yurt dışında geçirmeyi sevenlerden.

Yunan Adaları tatil Geçtiğimiz günlerde İspanya‘ya giden ünlü oyuncu tatiline Yunanistan’da devam ediyor. Yunan Adaları‘nda tatil yapan Dere, fotoğraflarını da takipçileriyle paylaştı.

Yunanistan tatil fotoğraflarını Instagram’a yükleyen ve güzel yorumlar alan Dere’yi takipçileri yaşadıkları ülkelere davet etti.

Türkler Yunan Adaları’nı seviyor

Yunan Adaları son yıllarda Türk turistler tarafından büyük ilgi görüyor.En çok tercih edilen adalar ise Mykonos, Santorini, Kos, Rodos ve Midilli.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cansu Dere, Cansu Dere tatil, Cansu Dere Yunan Adaları, Cansu Dere Yunanistan, Cansu Dere Yunanistan tatili, İspanya, Kos, Midilli, Mykonos, Rodos, Santorini, Tatil, Yunan Adaları, Yunan Adaları Tatil, Yunanistan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları