Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çanakkale Yolun Sonu filminin galası yapıldı

20 Mart, 2013 | 10:04

Çanakkale Yolun Sonu filminin galası yapıldı Çanakkale Yolun Sonu filminin galası yapıldı.Çanakkale’de yapılan galaya filmin başrol oyuncusu Gürkan Uygun da katıldı.

Çanakkale Valiliği tarafından Çanakkale Deniz Zaferi’nin 98’inci yılına özel düzenlenen 98 etkinlikten birisi olan ve savaşı konu alan ‘Çanakkale Yolun Sonu’ filminin galası, Gala Kolin Hotel’de düzenlendi.

Filminin şeref galasına Vali Güngör Azim Tuna, Genel Yönetmen Serdar Akar, Yönetmen Kemal Uzun, başrol oyuncusu Gürkan Uygun ve çok sayıda davetli katıldı.

Film sonunda konuşan Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, son yılarda tarihimizi konu alan filmlerin arttığını belirterek bunun sevindirici olduğunu söyledi. Vali Güngör Azim Tuna, konuşmasının ardından filmin genel yönetmeni Serdar Akar, yönetmeni Kemal Uzun ve başrol oyuncusu Gürkan Uygun birer teşekkür plaketi verdi.

Başrol oyuncusu Gürkan Uzun, filmi çekmeden önce şehitlikleri gezdiklerini belirterek, “Bu coğrafyayı koruyan tüm şehitlerimizi saygıyla anıyorum” diyerek duygularını dile getirdi. Yönetmen Kemal Uzun ise filmin çektikleri kentte galasını yapmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti.

Film sonunda izleyenler başrol oyuncusu Gürkan Uygun’a yoğun ilgi gösterip fotoğraf çektirmek için sıraya girdi. Uygun galaya katılan gazilerle de bir araya geldi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çanakkale Valisi, Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, Çanakkale Yolun Sonu, Çanakkale Yolun Sonu filmi, Çanakkale Yolun Sonu filmi gala, Çanakkale Yolun Sonu gala, Gala Kolin Hotel, Güngör Azim Tuna, Gürkan Uygun, Kemal Uzun, Serdar Akar, Yönetmen Kemal Uzun,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları