Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Can Bonomo Eurovision 2012 finalinde

26 Mayıs, 2012 | 14:17

Can Bonomo Eurovision 2012 finalinde. Can Bonomo bu geceki Eurovision 2012 finalinde ‘Love Me Back’ adlı şarkısıyla Türkiye’yi temsil edecek.

Azerbaycan’da düzenlenenEurovision Şarkı Yarışması 2012 yarı finalinde ‘Love Me Back’ adlı şarkısıyla finallere kalmaya hak kazanan Can Bonomo yarı finaldeki performansı ile büyük beğeni topladı

Şimdi tüm gözler Eurovision temsilcimiz Can Bonomo’nun final gecesini performansına çevrildi…

Genç müzisyen NTV canlı yayınında Oğuz Haksever’in sorularını yanıtladı.Finale kalan 10 ülke arasında en sonuncu olarak Türkiye’nin adının açıklamasının ekran karşısında olanlar kadar kendilerini de gerdiğini belirten Bonomo, “Ama çok heyecanlı ve çok mutlu bir haber geldi, çok mutluyuz. Umarız finalde de ülkemizi sevindirecek bir haberle döneriz” dedi.

Can Bonomo: Performansımız artacak

Finalde daha iyi bir performans sergilemek istediklerini ifade eden Türkiye temsilcisi Bonomo, “Yarı finalde çıkardığımız işi 2-3’e katlayarak sahneye koymaya çalışacağız. Umarız başarılı oluruz. Ağabeylerimiz, ablalarımızı sağ olsunlar bize destek oluyorlar. Azerbaycan’da olmak bize mutluluk veriyor” diye konuştu.

Azerbaycan basını ve seyirciler tarafından birinci durumda olduklarını vurgulayan Bonomo, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ama tabii bu bir şey ifade eder mi etmez mi bilmiyorum. Umarız ediyordur. Ama çok yüksek beklenti yaratmanın da alemi yok. Biz yarı finali geçtiğimiz için çok mutluyuz, inşallah finalde de iddialı bir sonuçla döneriz.” TÜRKLER KİME OY VERSİN? Can Bonomo, Türk vatandaşlarını oy vermeleri konusunda yönlendirmek istemediğini söyledi.

Bonomo, “25 yaşında çok genç bir sanatçıyım. Henüz kariyerimin çok başında biri olarak naçizane yorumlar yapabilirim. Herkes kendi kulağına güvensin, hangi müziği yakın görüyorsa ona oy versin” diye konuştu.

Çok erkek var diyen varsa deniz kızlarına baksın

Yarı finaldeki gösterinin “çok maço olduğu” yönündeki eleştirileri de değerlendiren Bonomo, şunları söyledi: “Ne yapalım yani, 5 erkeğiz. Bir denizci hikayesi anlatıyoruz, gemide de kadın uğursuzluktur biliyorsunuz. Ama arkadaki görsellerde çok güzel deniz kızlarımız var. Eğer çok erkek var diyen varsa bize bakmasın arkaya baksınlar.

Güzel bir başarı getiremezsem Bakü’de kalacağım

Azerbaycan gerçekten çok güzel bir iş çıkarmış, bize de çok iyi bakıyorlar. Kardeş ülkemizde kendimizi ayrıcalıklı hissediyoruz. Gerçekten çok büyük bir destek görüyoruz. Eğer ola ki finallerde çok güzel bir başarı getiremezsem Bakü’de kalacağım. Daha dönmem, keyfim burada çok yerinde.”

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
57. Eurovision Şarkı Yarışması, Azerbaycan, Bakü Eurovision finali, Can Bonomo Eurovision 2012, Can Bonomo Eurovision 2012 finali, Can Bonomo Love Me Back, Can Bonomo şarkısı, Can Bonomo Twitter, Eurovision, Eurovision 2012, Eurovision Can Bonomo, Eurovision final, Eurovision final gecesi, Eurovision finali, Eurovision yarışması 2012, final,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları