Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Büyük Britanyalı Murray İskoçya’da otel aldı

25 Şubat, 2013 | 15:45

andy murray iskocya da otel satin aldi Erkekler dünya sıralamasının 3 numarası Büyük Britanyalı tenisçi Andy Murray, memleketi İskoçya’da otel satın aldı.

2012 yılında hem sezonun son ”grand slam”i ABD Açık, hem de Londra Olimpiyatları’nda şampiyon olan Büyük Britanyalı tenisçi Andy Murray’nin, doğduğu İskoçya’nın Glasgow kentine yaklaşık 50 kilometre mesafedeki Dunblane’den bir otel satın aldığı belirtildi.

2013 sezonuna da hızlı giriş yapan ve Avustralya Açık’da finale yükselen Murray’nin, 5 yıldızlı ve 15 odalı ”Cromlix House” adındaki otelde bazı değişiklikler yapmak istediği bildirildi.

Murray’nin erkek kardeşi Jamie’nin, 2010 yılında Kolombiyalı Alejandra Gutierrez ile evlendiği otelin gelecek yılın bahar aylarında hizmete açılacağı ve Murray adına Inverlochy Castle Uluslararası İşletmecilik firması tarafından yönetileceği kaydedildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Andy Murray, Büyük Britanyalı, Büyük Britanyalı tenisçi, Cromlix House, İskoçya, İskoçya Glasgow, İskoçya Otel, Londra Olimpiyatları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları