Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Business Traveller Ödülleri Londra’da sahiplerini buldu

12 Kasım, 2013 | 14:13

Business Traveller Awards 2013.

Business Traveller Ödülleri İngiltere’nin başketi Londra’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Qatar Airways, 2013 Business Traveller Ödülleri kapsamında verilen “En İyi Business Class” ödülüne layık görüldü.

Müşteri hizmetleri, rota ağı ve sunulan hizmetlere göre değerlendirilen Business Traveller Ödülleri pazarda mükemmellik belirtisi olarak kabul ediliyor ve dergi okurlarının oyları ile belirleniyor. Qatar Airways Kuzey, Güney ve Batı Avrupa Ticari Başkan Yardımcısı Paul Johannes sağlamış oldukları Business Class hizmetleri nedeniyle takdir edilmekten dolayı memnun olduklarını belirtti ve sözlerine şöyle devam etti:

“Güçlü bir rekabetin yaşandığı sektörde bu kategoride ödül kazanmak bir onur. Bize oy veren herkese teşekkür etmek istiyoruz. Bu ödül Qatar Airways’ in mükemmel müşteri hizmeti sunma taahhüdünün yanı sıra iş ve turizm amaçlı yolculuk edenler için dünyanın lider hava yolu şirketlerinden biri olarak, sahip olduğu önemli konumu vurguluyor. Gelecek birkaç ay içinde ve oneworld birliğine katılmamızla birlikte, uluslararası ağımızdaki varış noktalarının sayısını 130’un üzerine çıkarmayı dört gözle bekliyoruz. Böylece yolcularımıza daha fazla seçenek sunacağız.”

Qatar Airways, kısa süre önce, Business Traveller Asya-Pasifik okurları tarafından Orta Doğu’nun En İyi Hava Yolu Şirketi seçildi. Doha merkezli hava yolu şirketi, yaklaşık üç hafta önce Hong Kong’da yapılan 22. Business Traveller Asya- Pasifik Ödülleri kapsamında art arda dördüncü kez yüksek profili nedeniyle ödüle layık görüldü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Business Traveller Asya- Pasifik Ödülleri, Business Traveller Ödülleri, Doha, Londra, Londra haberleri, Londra İngiltere, Qatar Airways, Qatar Airways ödül, Qatar Airways uçuşları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları