Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Business Traveller Asia-Pacific Ödülleri sahiplerini buldu

08 Ekim, 2013 | 13:30

Qatar-Airways-Business-Travel Doha merkezli havayolu şirketi Qatar Airways, Hong Kong Conrad Otel’de 22.incisi düzenlenen Business Traveller Asia-Pacific Ödüllerinde art arda dördüncü kez ödül aldı.

Nisan-Haziran 2013 tarihleri arasında Ipsos tarafından yapılan ankete, en sık seyahat edenler arasında yer alan dergi okurları katıldı ve Qatar Airways dördüncü kez “Orta Doğu’ nun En İyi Hava Yolu Şirketi” seçildi.

Bu anlamlı ödülün, bölgedeki müşteriler tarafından takdir edildiklerinin bir kanıtı olduğunu belirten Qatar Airways CEO’su Akbar Al Baker sözlerine şöyle devam etti:

“Müşterilerimiz bu ankete katılarak, Qatar Airways’ e duydukları güveni gösterdiler. Son on yıldır, Hong Kong ve Çin’e sunduğumuz hizmetlerde sürekli iyileştirmeler yapıyoruz. Eylül 2013’ te bölgedeki altıncı varış noktamız olan Chengdu uçuşlarına başladık ve büyümeye devam etmek için sürekli çabalıyoruz. Sunduğumuz ürünlerin ve hizmetlerin sadece Çin’de değil, tüm uçuş ağımızdaki yolcularımız tarafından takdir edilmesinden dolayı mutluyuz. Müşterilerimiz tarafından Orta Doğu’nun En İyi Hava Yolu Şirketi olarak seçilmemiz bizim için büyük bir onur. Bu nedenle, bölgedeki müşterilerimize duydukları güven için teşekkür ediyoruz.”

Qatar Airways adına ödülü alan Çin Ülke Müdürü Jared Lee ise bu kadar önemli bir seyahat dergisinin verdiği ödülü, Qatar Airways adına almanın büyük bir keyif olduğunu ve okurların seçiminden dolayı çok memnun olduklarını belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Business Traveller Asia-Pacific, Business Traveller Asia-Pacific Ödülleri, Çin, Conrad Otel, Hong Kong, Hong Kong Conrad Otel, Qatar Airways, Qatar Airways ödül,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları