Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bursa Valisi Şahabettin Harput’a turizm ödülü

28 Aralık, 2012 | 12:56

Bursa Valisi Şahabettin Harput’a turizm ödülü Bursa Valisi Şahabettin Harput’a turizm ödülü.

Vali Şahabettin Harput’a Bursa SKAL Derneği Başkanı Hasan Eker tarafından turizm ödülü verildi.

Hasan Eker, SKAL Derneği Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Heykel valilik binasına gelerek Vali Şahabettin Harput’a ödülünü takdim etti. Törende konuşan Eker, Bursa turizmine hizmeti geçenlere SKAL Derneği olarak her yıl ödül verdiklerini hatırlattı. Eker, “Bu yıl ki ödülü de Sayın Valimiz Şahabettin Harput’a vermeyi kararlaştırdık. Sayın Valimiz adeta turizmle yatıp, turizmle kalkıyor. Bursa’da turizmin tansiyonunu çok yükseltti ve belli bir yere taşıdı. Bunun meyvelerini bir müddet sonra görmeye başlayacağımızdan eminiz. Kendisine turizme katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Vali Şahabettin Harput ise kendisini böyle bir ödüle layık gördükleri için SKAL Derneği yöneticilerine teşekkür ederek, “Aslında bu turizm konusu bizim Bursa sevgimiz, sevdamız ve sorumluluk anlayışımızın bir gereğidir. Yaptığımızı kimseye iyilik olsun diye değil, görevimiz olduğu için yapıyoruz.” şeklinde konuştu.

Bursa’nın her yönü ile çok zengin bir şehir olduğunun altını çizen Vali Harput, “Bu zenginlikler arasında özellikle turizm bütün dünyada olduğu gibi bu yeni dönemde Bursa’nın da yükselen değeri. Turizm adına Bursa’da o kadar çok şey var ki, Bursalılar dahi pek çoğunun sahip oldukları bu güzelliklerin farkında değil. Biz öncelikle farkındalık oluşturmak, sonra da bu zenginlikleri iyi değerlendirip Bursa ve milletimize ciddi manada katkı sağlamak için mücadele ediyoruz.” dedi.

Harput, bundan sonra da Valilik olarak yapılacak güzel işlerin önünü açmak için çalışacaklarını sözlerine ekledi. Konuşmaların ardından Dernek Başkanı Hasan Eker tarafından turizm ödülü Vali Harput’a takdim edildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bursa, Bursa SKAL Derneği Başkanı Hasan Eker, Bursa Valisi, Bursa Valisi Şahabettin Harput, Hasan Eker, Şahabettin Harput, Şahabettin Harput ödül, Şahabettin Harput turizm ödülü, SKAL Derneği, SKAL Derneği yöneticileri, SKAL Derneği Yönetim kurulu üyeleri, Vali Harput, Vali Harput ödül,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları