Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bursalı taksicilere turizm eğitimi verilecek

09 Şubat, 2010 | 16:16

Taksi Turizmin önemli şehirlerinden Bursa’da taksi ve dolmuş şoförlerine turistlerle ilişkilerinin iyileştirilmesi için kurs verilecek.

Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Topçu Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi ziyaret ederek, yeni dönemdeki projelerini aktardı.

Topçu, ilk olarak şoför esnafının eğitilmesi için çalışmalar yapmak istediklerini kaydetti. Topçu, “Birlikte çok sayıda projeye imza atabiliriz. Çünkü Bursa bizim ortak düşüncemiz. Bizler de sizler gibi Bursa’nın marka kent olması gerektiğine inanıyoruz. Bursa’yı ziyaret eden turistlerin ilk izlenimlerini şoför esnafından yaptığını biliyoruz. Eğitimli ve güler yüzlü bir şoför, şehrimiz için önemli bir ayrıntıdır. Ortaklaşa düzenleyeceğimiz bir eğitimle şoför esnafına sertifika verelim ve tüm şoförlerde bu sertifikayı arayalım” dedi.

Düzenlenecek kursun şoför esnafına şehrin değerlerini gelen misafirlere daha iyi aktarma bilgileri de sağlayabileceğine işaret eden Topçu, kursun sonunda verilecek sertifikaların da tüm şoförlere ayrı bir önem kazandıracağının altını çizdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bursa, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Bursa Turizm, Bursa Turizm Haberleri, Bursa Turizmi, Hasan Topçu, Recep Altepe,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları