Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bursa Marigold Thermal ve SPA Hotel açıldı

01 Şubat, 2010 | 12:10

Bursa Marigold Thermal ve SPA Hotel açıldı 5 yıldızlı Marigold Thermal ve SPA Hotel hizmete girdi.

Bursalı işadamı Nihat Aslanoba tarafından yaptırılan lüx otel ayrıca Bursa’nın ilk termal ve SPA oteli ünvanına sahip.

Oba Turizm Onursal Başkanı Nihat Aslanoba, bu yatırımın 25 yıllık bir hayali olduğunu belirterek “Butik bir anlayışla, Uludağ ın eteklerinde, Bursa nın tarihi kaplıca sularını, kendi misafirimiz kabul ettiğimiz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 220 metre yükseklikteki Çekirge semtinde, Vakıfbahçe kaynağından 46 derece sıcaklıktaki bir suyu havuzlarımıza alarak, değişik masaj ve SPA uygulamaları ile suyun tedavi edici özelliğini azami seviyede misafirlerimize sunuyoruz. Bin 600 metrekarelik bir alana yapılan Pithia Spa, insanın duygularına ve ruhuna hitap eden Wellness ” anlayışıyla oluşturuldu. Havuz bölümümüzde yer alan Tepidarium, yani ısıtılmış mozaik yataklar dalgalı ısı sistemiyle bütün vücudun gevşemesine imkan sağlanıyor. Bursalıların günlük dışarıdan gelip istifade edebilecekleri bir anlayışla, restoran, kafeterya ve sıcak su ile alakalı ünitelerimiz hizmete giriyor” diye konuştu.

MARİGOLD OTEL FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bursa Marigold Nihat Aslanoba, Bursa Marigold Otel, Bursa Marigold Thermal ve SPA, Bursa Marigold Thermal ve SPA Hotel, Bursa Otelleri, İşadamı Nihat Aslanoba, Mari gold Bursa işadamı Nihat Aslanoba, Marigold Thermal ve SPA, Nihat Aslanoba,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları