Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bursa Marigold Thermal ve SPA Hotel açıldı

01 Şubat, 2010 | 12:10

Bursa Marigold Thermal ve SPA Hotel açıldı 5 yıldızlı Marigold Thermal ve SPA Hotel hizmete girdi.

Bursalı işadamı Nihat Aslanoba tarafından yaptırılan lüx otel ayrıca Bursa’nın ilk termal ve SPA oteli ünvanına sahip.

Oba Turizm Onursal Başkanı Nihat Aslanoba, bu yatırımın 25 yıllık bir hayali olduğunu belirterek “Butik bir anlayışla, Uludağ ın eteklerinde, Bursa nın tarihi kaplıca sularını, kendi misafirimiz kabul ettiğimiz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 220 metre yükseklikteki Çekirge semtinde, Vakıfbahçe kaynağından 46 derece sıcaklıktaki bir suyu havuzlarımıza alarak, değişik masaj ve SPA uygulamaları ile suyun tedavi edici özelliğini azami seviyede misafirlerimize sunuyoruz. Bin 600 metrekarelik bir alana yapılan Pithia Spa, insanın duygularına ve ruhuna hitap eden Wellness ” anlayışıyla oluşturuldu. Havuz bölümümüzde yer alan Tepidarium, yani ısıtılmış mozaik yataklar dalgalı ısı sistemiyle bütün vücudun gevşemesine imkan sağlanıyor. Bursalıların günlük dışarıdan gelip istifade edebilecekleri bir anlayışla, restoran, kafeterya ve sıcak su ile alakalı ünitelerimiz hizmete giriyor” diye konuştu.

MARİGOLD OTEL FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bursa Marigold Nihat Aslanoba, Bursa Marigold Otel, Bursa Marigold Thermal ve SPA, Bursa Marigold Thermal ve SPA Hotel, Bursa Otelleri, İşadamı Nihat Aslanoba, Mari gold Bursa işadamı Nihat Aslanoba, Marigold Thermal ve SPA, Nihat Aslanoba,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları