Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bursa’da Küba Dostluk Konseri

19 Kasım, 2015 | 08:01

bursa küba konser Bursa’nın Nilüfer ilçesinde Jose Marti Küba Dostluk Derneği ve Nilüfer Belediyesi işbirliğiyle Küba Dostluk Konseri düzenlendi.

BAOB Oditoryum’da düzenlenen konserde Kübalı soprano Diana Rosa Cardenas ve piyanist Yiğit Özatalay performanslarıyla izleyenlere muhteşem bir gece yaşattı.

Daha öncede Bursa Küba Günleri’nde konser veren genç soprano Diana Rosa Cardenas, piyanist besteci Yiğit Özatalay ile birlikte İstanbul Süreyya Operası’nda prömiyer yaptığı projeyle ilk kez Nilüfer’de sahne aldı.

Konserde Küba ve Latin Amerika halk müziklerinin yanı sıra Kurt Weill, Hans Eisler, Fazıl Say gibi isimlerin besteleri de seslendirildi.

Gecede Türkçe parçalar da söyleyen Diana Rosa Cardenas büyük alkış aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bursa Küba Günleri, Diana Rosa Cardenas, Jose Marti, Jose Marti Küba, Jose Marti Küba Dostluk Derneği, Küba, Küba Dostluk Konseri, Yiğit Özatalay,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları