Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bursa HOREKA 2010 Gıda Fuarı açıldı

22 Nisan, 2010 | 17:24

Tüyap Bursa Fuarcılık ve Gıda Mühendisleri Odası Bursa Şubesi tarafından düzenlenen 9. Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Paketleme, İçecek Teknolojileri, Unlu Mamuller Teknolojileri ve Mağaza Market Ekipmanları Fuarı ile Otel, Restoran, Kafe Ekipmanları Fuarı (HOREKA 2010) açıldı.

Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde çok sayıda davetlinin katılımıyla açılan fuarda, yurtiçi ve yurtdışından yaklaşık 100 firma ve temsilcisi, ürünlerini sergiliyor.

Özellikle Bursa’daki firmaların yoğunlukta olduğu fuara, gıda sektöründe öne çıkan Ankara, Balıkesir, Çanakkale, İzmir, Kayseri ve Muğla gibi çok sayıda ile ile Balkanlar ve Ortadoğu’dan birçok katılım oldu.

Ekmek, pasta, soğuk ve sıcak içecek, ambalaj, temizlik ürünleri, otel, restoran ve kafelerin ihtiyaç duyacağı her türlü ekipman ve donanımlar ile en son teknoloji ürünlerin kullanıcıların beğenisine sunulduğu fuar, 25 Nisanda sona erecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2010 Gıda Fuarı, Bursa Gıda Fuarı, Bursa Gıda Fuarı 2010, Bursa HOREKA 2010, Bursa HOREKA 2010 Gıda Fuarı, Bursa Turizm, Gıda Fuarları 2010, Gıda Fuarları 2011, Gıda Mühendisleri Odası, Tüyap Bursa Fuarcılık,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları