Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bursa 5 fuara ev sahipliği yapıyor

30 Kasım, 2010 | 17:16

Fuar merkezi olma yolunda ilerleyen Bursa, 2-5 Aralık tarihleri arasında Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 5 fuar ve bir sempozyuma ev sahipliği yapacak.

Tüyap Bursa Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası desteği, TİAD Takım Tezgâhları Sanayici ve İş Adamları Derneği işbirliği ile hazırlanan 5 fuar 4 gün boyunca Bursa’da yerli ve yabancı binlerce kişiyi ağırlayacak.

‘Bursa metal işleme teknolojileri fuarı’, ‘9. Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Kesme, Delme Teknolojileri, El Aletleri, Pnömatik ve Hidrolik Fuarı’, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şubesi işbirliği ile hazırlanan ‘ELECO 2010, 8. Elektrik, Elektronik, Otomasyon, Aydınlatma ve İletişim Fuarı ve Sempozyumu, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası 23. Komite ‘Hırdavat Ticareti’ ve TİGİAD Türkiye İş Güvenliği İş Adamları Derneği işbirliği ile hazırlanan Bursa Hırdavat ve İş Güvenliği Fuarı ve Bursa Cac İşleme Teknolojileri 2010, 2. Sac, Boru, Profil İşleme Teknolojileri ve Yan Sanayileri Fuarı, 2-5 Aralık 2010 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Fuarlarla ilgili Almira otelde düzenlenen basın toplantısına katılan Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, BTSO Bursa Ticaret ve Sanayi Odası 23. Komite Meclis Üyesi Özkan Özipekliler, TİGİAD Türkiye İş Güvenliği İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kaya ve TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Çınar tarafından bilgiler verildi.

Tüyap Bursa Fuarcılık AŞ Genel Müdürü İlhan Ersözlü, bu yıl yüzde 30 büyüme ile gerçekleştirilecek olan fuara, 22 ülkeden 372 firmanın katılacağını belirtti. Fuarlara Bulgaristan’dan İran’a, Cezayir’den Filistin’e kadar bir çok ülke ile Türkiye’de 46 ilden katılımcıların olacağını anlatan Ersözlü, “Geçtiğimiz yıla oranla yüzde 30 büyüme ile 6 salonda gerçekleşecek olan fuarlarda alanında uzman firmalar müşterileri ile buluşup bilgilendirme yapacaklar. Bu fuarlar Bursa içinde büyük bir kazanç kapısı aralamakta.” dedi. Diğer katılımcılarda fuarın faydaları ve kapsamı hakkında bilgiler verdiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
BTSO Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, Bursa, Bursa Fuarlar, Bursa Turizm Fuarı, Özkan Özipekliler, Tüyap Bursa Fuarcılık İlhan Ersözlü, Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları