Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bursa Dubai’de tanıtılacak

01 Nisan, 2010 | 20:39

Bursa Mayıs ayında Dubai’de yapılacak fuarda tanıtılacak.

4-7 Mayıs tarihlerinde Dubai’de düzenlenecek turizm fuarında Bursa’nın tanıtımı yapılacak.

Vali Şahabettin Harput, ”Dubai fuarı, hem yeni vizyonlar edinme, hem de Bursa’nın değerlerini anlatma bakımından bizim için büyük fırsat olacak” dedi.

Şehrin bir numaralı sektörü olarak turizmi gördüğünü belirten Harput, turizmle Bursa’nın güzelliklerini, değerlerini dünyaya ve insanlığa anlatma imkanı bulunacağını söyledi.

Bu anlamda 2,5 yıldan beri turizm alanında neler yapılabileceği konusuyla ilgilendiğini anlatan Harput, “Bugün gelinen noktada iyi bir yerde olduğumuzu belirtmek istiyorum. 2010’u Bursa’da turizmde atılım yılı olarak ilan ediyorum. Bunun özellikle altını çiziyorum. Bunun sonucu olarak sayın Kültür ve Turizm Bakanımızla görüştüm. 2010 turizm yılına, Sayın Bakanımızın da katılımıyla Bursa’dan start verilecek. Bursa’da turizmin unsurlarını saymaya gerek yok. Uludağ’ı ile tarihiyle, termaliyle, tarım ve diğer zenginlikleriyle, doğasıyla, kültürüyle başlı başına bir hazine.” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bursa Dubai, Bursa Dubai Fuarı, Bursa Dubai Tanıtım, Bursa Fuarları, Bursa Turizm Fuarları, Bursa Valisi Şahabettin Harput, Dubai Fuarı Mayıs, Şahabettin Harput, Şahabettin Harput Kimdir, Vali Şahabettin Harput,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları