Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Burj Rafal Hotel Kempinski Suudi Çalışanlara Önem Veriyor

29 Temmuz, 2017 | 11:08

Burj Rafal Hotel Kempinski

Suudisation’ın önemini kabul eden Burj Rafal Hotel Kempinski otelin bir çok bölümünde 25 Suudi uyruklu çalıştırdı.

Burj Rafal Hotel Kempinski Suudi Çalışanlara Önem Veriyor

Burj Rafal Hotel Kempinski’nin genel müdürü Juan Uribe, “Otelin genel politikası, insan becerilerine yapılan yatırıma ve bu becerileri doğru yerlerde istihdam etmeye dayanıyor. Bu da tüm bölümlerin geliştirilmesine doğrudan katkı sağlamaktan geçiyor. Sonra Çalışanların, tümüyle Misafirlerimizin ihtiyaçlarını birincil markamızı ifade edecek şekilde karşılamaları için eğitiyoruz “dedi.

Burj Rafal Hotel Kempinski

İnsan Kaynakları yöneticisi Nawaf Al-Subaie, “Son dönemde, kısa sürede mümkün olan en fazla sayıda Suudi istihdam ettirdik. Süreç, seçici ve bir takım aşamalardan oluşuyordu. Daha sonra biyografik yayınlar alıp Suudi vatandaşlarına öncelik vererek ve onlara gerekli becerileri kazandırmak için en önemli uluslararası eğitim kurumlarından birinde eğitim imkânı tanıyarak onları işe alma fırsatı verdik “dedi.

Suudi Arabistan’da son birkaç yıldır işe alım sektöründe yaşanan değişikliklerle Burj Rafal Hotel Kempinski, Suudisation’a bağlı ilk özel kuruluşlardan biri olarak kabul edildi ve Nitaqat girişimi uyarınca çalışmalarını sürdürüyor.

Riyad’da bulunan Burj Rafal Hotel Kempinski, 349 oda ve otel apartmanına sahip 70 katlı, her zevke uygun çeşitli uluslararası restoran ve kafelere ev sahipliği yapıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Burj Rafal Hotel Kempinski, Juan Uribe, Nawaf Al-Subaie, Suudi Çalışanlar, Suudisation,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları