Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Burcu Esmersoy Meksika rüzgarına kapıldı

04 Kasım, 2014 | 09:04

Geçtiğimiz günlerde El Clasico için Madrid’e giden ünlü sunucu Burcu Esmersoy, bu kez şapkasını taktı Meksika’nın yolunu tuttu.

Dünyaca ünlü isimlerin tatil tercihinde ilk sırada yer alan Meksika, Burcu Esmersoy’un radarına girdi. Geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşı Arda Turan’ın yanına Madrid’e giderek dünya derbisi El Clasico’yı tribünden izleyen Esmersoy, bu kez Latin Amerika’nın yolunu tuttu.

Turkuaz mavisi denizi bembeyaz kumsalları ile dünyanın en ünlü plajlarına ev sahipliği yapan Meksika’da tatil planları yapan güzel sunucu, instagram hesabından paylaştığı bu fotoğrafın altına “2014 kış sezonu #mexico rüzgarı” notunu düştü.

Latin Amerika‘nın en büyük ve en hareketli ülkelerinden biri olarak karşımıza çıkan Meksika, yeni yerler keşfetmeye meraklı olanların ilk tercihi. Mayaların gizemli piramitlerinden Karayip Denizi’nin masmavi sularına otantik bir tatil hayal edenler Meksika’da buluşuyor.

Meksika, her biri diğerinden göz alıcı tasarımcı dükkanları, su sporları, kulüpleri, hareketli ve eğlenceli gece hayatı ile en ideal destinayonlardan…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
burcu esmersoy, Burcu Esmersoy Arda Turan, Burcu Esmersoy Haberleri, Burcu Esmersoy instagram, Burcu Esmersoy latin amerika, Burcu Esmersoy meksika, Burcu Esmersoy mexico, Burcu Esmersoy resimleri, Burcu Esmersoy sevgilisi, Burcu Esmersoy tatil, Meksika, Meksika Tatili, Meksika turu,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları