Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Burcu Esmersoy Maldivler ‘de

15 Ocak, 2014 | 11:15

 

Burcu Esmersoy Maldivler

Ünlü spor spikeri Burcu Esmersoy Maldivler tatili ile keyif yapıyor. Nişanlısı Sami Kiresepeli ile Maldivler’e giden Burcu Esmersoy Maldivler tatili ile ilgili fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

Burcu Esmersoy Maldivler‘de nişanlısı Sami Kiresepeli ile adeta ön balayı yapıyor. Geçtiğimiz Ekim ayında ABD’de nişanlanan Burcu Esmersoy Sami Kiresepeli çifti tatil için Maldivler’i seçti. Burcu Esmersoy, kışın ortasında paylaştığı tatil fotoğraflarıyla takipçilerinin ilgisini çekti. Maldivler’in en lüks otellerinden birinde konaklayan Esmersoy ile işadamı Sami Kiresepeli, burada hem denizin tadını çıkartıyor hem de baş başa romantik günler geçiriyor.

Burcu Esmersoy Maldivler’den paylaştığı fotoğrafın altına, “Günaydın ben ve alnımdaki şapka izim iyi haftalar dileriz (tamam dönüyoruz).” notunu ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, balayı maldivler, burcu esmersoy, burcu esmersoy maldivler, burcu esmersoy maldivler tatili, burcu esmersoy maldivlerde, burcu esmersoy sami kiresepeli, Maldivler, Maldivler Balayı, Maldivler Tatili, sami kiresepeli, Twitter,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları