Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Burcu Esmersoy Maldivler ‘de

15 Ocak, 2014 | 11:15

 

Burcu Esmersoy Maldivler

Ünlü spor spikeri Burcu Esmersoy Maldivler tatili ile keyif yapıyor. Nişanlısı Sami Kiresepeli ile Maldivler’e giden Burcu Esmersoy Maldivler tatili ile ilgili fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

Burcu Esmersoy Maldivler‘de nişanlısı Sami Kiresepeli ile adeta ön balayı yapıyor. Geçtiğimiz Ekim ayında ABD’de nişanlanan Burcu Esmersoy Sami Kiresepeli çifti tatil için Maldivler’i seçti. Burcu Esmersoy, kışın ortasında paylaştığı tatil fotoğraflarıyla takipçilerinin ilgisini çekti. Maldivler’in en lüks otellerinden birinde konaklayan Esmersoy ile işadamı Sami Kiresepeli, burada hem denizin tadını çıkartıyor hem de baş başa romantik günler geçiriyor.

Burcu Esmersoy Maldivler’den paylaştığı fotoğrafın altına, “Günaydın ben ve alnımdaki şapka izim iyi haftalar dileriz (tamam dönüyoruz).” notunu ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, balayı maldivler, burcu esmersoy, burcu esmersoy maldivler, burcu esmersoy maldivler tatili, burcu esmersoy maldivlerde, burcu esmersoy sami kiresepeli, Maldivler, Maldivler Balayı, Maldivler Tatili, sami kiresepeli, Twitter,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları