Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Burcu Esmersoy Maldivler’den devremülk alıyor

22 Ocak, 2015 | 15:53

Son yıllarda tatil tercihini Maldivler’den yana kullanan Burcu Esmersoy, turizm cenneti adalardan bir devremülk edinmeye karar verdi.

Maldivler, turkuaz renkli lagünleri, kıyıları boyunca uzanan mercan resifleri, bembeyaz kumlarla kaplı plajları ve dinlendirici atmosferiyle Burcu Esmersoy’un radarına girdi.

Maldivler tutkunu olduğunu her fırsatta dile getiren ünlü sunucu, Hint okyanusunun incisi Maldiv Adalarından kendine bir yer bakmaya başladı.

Her yıl Maldiv adalarında tatil yaptığını belirten güzel sunucu, “Her yıl Maldivler’e tatile giderim, her zaman da aynı otelde kalırım. Ama otel bu yıl işletim sistemini değiştiriyormuş. Devre mülk sistemine geçiyorlar. Ben de bir aylık bir dönem için otelden devre mülk alacağım” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
burcu esmersoy, Burcu Esmersoy Haberleri, Burcu Esmersoy instagram, Burcu Esmersoy maldiv adaları, burcu esmersoy maldivler, Burcu Esmersoy tatil, Maldivler, Maldivler dalış, Maldivler Tatili, Maldivler THY, Maldivler turu,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları