Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Burcu Esmersoy Maldivler’den devremülk alıyor

22 Ocak, 2015 | 15:53

Son yıllarda tatil tercihini Maldivler’den yana kullanan Burcu Esmersoy, turizm cenneti adalardan bir devremülk edinmeye karar verdi.

Maldivler, turkuaz renkli lagünleri, kıyıları boyunca uzanan mercan resifleri, bembeyaz kumlarla kaplı plajları ve dinlendirici atmosferiyle Burcu Esmersoy’un radarına girdi.

Maldivler tutkunu olduğunu her fırsatta dile getiren ünlü sunucu, Hint okyanusunun incisi Maldiv Adalarından kendine bir yer bakmaya başladı.

Her yıl Maldiv adalarında tatil yaptığını belirten güzel sunucu, “Her yıl Maldivler’e tatile giderim, her zaman da aynı otelde kalırım. Ama otel bu yıl işletim sistemini değiştiriyormuş. Devre mülk sistemine geçiyorlar. Ben de bir aylık bir dönem için otelden devre mülk alacağım” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
burcu esmersoy, Burcu Esmersoy Haberleri, Burcu Esmersoy instagram, Burcu Esmersoy maldiv adaları, burcu esmersoy maldivler, Burcu Esmersoy tatil, Maldivler, Maldivler dalış, Maldivler Tatili, Maldivler THY, Maldivler turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları