Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Burak Sergen Gürcistan yolcusu!

28 Ağustos, 2014 | 10:30

Burak Sergen, Hitler’in iç hesaplaşmasını anlatan Adolf isimli tek kişilik oyunuyla Gürcistan’da sahne alacak.

Bo Sahne’de iki sezondur sahnelenen ve Hitler’in Berlin’deki sığınağında geçirdiği son 12 saatini anlatan “Adolf” isimli tek kişilik oyunda oynayan Burak Sergen, başarısını yurt dışına da taşıdı.

Usta oyuncu, Ekim ayından Gürcistan’da düzenlenecek “Tbilisi Intenational Festival Of Theatre”da sahne alacak.

Gürcü yönetmen Besso Kublashvili’nin İstanbul’da oyunu izlediği ve çok beğendiği bu yüzden de Sergen’i Gürcistan’a davet ettiği öğrenildi.

Gürcistan’a yolunuz düşerse bunları yapmadan geri dönmeyin!!!

Ev yapımı yemekler, peynir çeşitleri, bal ve Batum’un ünlü ceviz içinin bulunduğu yerel marketleri ziyaret edin.

Batum’un en yüksek noktalarından biri olan Sputnik Tepesi’n çıkıp şehri yukarıdan izleyebilir ve Batum’un güzelliklerine bir de buradan bakabilir, 500’den fazla üzüm çeşidiyle dünyanın en iyi şaraplarını tadabilirsiniz.

Ayrıca Avrupa Meydanı’nın ortasında yükselen ve elinde altın post olan Medea Heykeli, Batum’un en gösterişli ve dikkate değer binalarından biri olan Eski Postane Binası, üzerinde Gürcü alfabesinin 33 harfinin yazılı olduğu Alfabe Kulesi, Tiyatro Meydanı’nda yer alan deniz tanrısı Poseidon Heykeli ve dünyanın en büyük 2. botanik Bahçesi olan Batum Botanik Garden’ı mutlaka görülmesi gerekenler listesine ekleyin…

Gürcistan Hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adolf, Adolf Hitler, Adolf Hitler Almanya, Adolf oyunu, Burak Sergen, Burak Sergen Adolf Hitler, Burak Sergen Gürcistan, Burak Sergen haberleri, Burak Sergen Hitler, Burak Sergen kimdir, Gürcistan, Gürcistan Batum, Gürcistan kültür, Gürcistan şarapları, Gürcistan turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları