Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Burak Hakkı’nın Yunanistan tatili bitmiyor

11 Haziran, 2014 | 12:36

Burak Hakkı yunanistan

Ünlü oyuncu Burak Hakkı Yunan dj sevgilisi Lia Papadakis ile birlikte Yunanistan’da tatil yapıyor. / Burak Hakkı Yunanistan tatilinde…

Yunan DJ Lia Papadakis ile birlikte olan ünlü oyuncu Burak Hakkı, sevgilisinin ülkesi Yunanistan tatili ile yazı geçiriyor. Burak Hakkı, Yunanistan’da bulunduğu dönemde Lia Papadakis’in yakın arkadaşlarıyla da tanıştı. Gündüz cafede oturup sohbet eden çift, her akşam Yunanistan’ın farklı gece kulüplerinde eğlendi.

Lia Papadakis’in arkadaşlarıyla geç saatlere kadar dans edip eğlenen Hakkı, keyifli bir hafta geçirdi. Ünlü oyuncu, gezintisi sırasında da ünlü DJ ve onun arkadaşlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

Burak Hakkı’nın Yunanistan tatilinin ne zaman biteceği ise bilinmiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
burak hakkı, burak hakkı dj sevgilisi, burak hakkı yunan sevgilisi, burak hakkı yunan sevgilisiyle tatilde, burak hakkı yunanistan, burak hakkı yunanistan tatili, Magazin Haberleri, Yunanistan, Yunanistan tatil,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları