Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bulgaristan’da gündem aşırı sağcıların Küba tatili!

13 Aralık, 2013 | 15:25

Küba

Bulgaristan’ın aşırı sağ partisi Ataka’nın lideri Volen Siderov ve çok sayıda partilinin sosyalist Küba’da yaptığı 10 günlük tatil ülkede gündemin tepesine yerleşti.

Volen Siderov’un Küba sahillerindeki ünlü Varadero plajlarında denize girerken yayımlanan fotoğrafları hem parti içinden hem diğer partilerden tepki topladı. Ataka milletvekilleri Küba seyahatinin tatil değil resmi ziyaret olduğunu savunurken Siderov ise konuyla ilgili olarak susmayı tercih ediyor.

Öte yandan Siderov’un Küba tatilinden önce Paris’in en pahalı otellerinden birinde kaldığı sırada lüks limuzin kiraladığı ortaya çıktı. Televizyonların sabah programlarına katılan Ataka milletvekilleri ile sunucular arasında Siderov’un seyahatleriyle ilgili gergin tartışmalar yaşanıyor.

Aşırı sağcı Ataka partisinin tabanı da sosyalist Küba’ya yapılan ziyaretin partinin fikirleriyle uyuşmadığı görüşünde.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ataka partisi, Bulgaristan, bulgaristan küba, Küba, küba bulgaristan, Küba Tatil, Küba tatili, siderov, sosyalist küba,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları