Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bulgaristan turizmi krize rağmen iyi gidiyor

23 Haziran, 2009 | 11:13

Bulgaristan Burgaz Bulgaristan Devlet Turizm Ajansı Başkanı Aneliya Kruşkova, Mayıs ayındaki turist sayısının geçen senenin aynı dönemine kıyasla yakın olduğunu belirtti.

Aneliya Kruşkova, Bulgaristan’da 40 binin üzerinde daire sahibi olan İngiliz turist sayısındaki azalma eğiliminin korunduğunu söyledi.

Rus turistler ile durum da buna benzerdir. Aneliya Kruşkova, ülkemizde yaz mevsimi turizm sezonununa ilişkin endişelerinin duyulmasına ciddi gerekçelerin olmadığını ileri sürdü.

Tur operatörlerin verilerine göre, son haftalarda tatil başvurularında artış kaydediliyor.

Temmuz ve Ağustos ayları için ülkenin iç bölgelerinde rezervasyonlar dolu. Kruşkova, turist sayısının geçen seneki seviyesinin %1 artış ya da %1 azalma ile korunması durumunda yılın başarılı olacağını belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aneliya Kruşkova, Bulgaristan, Bulgaristan Balayı, Bulgaristan Gece Hayatı, Bulgaristan tatili, Bulgaristan tur, Bulgaristan Turları, Bulgaristan'da tatil, Bulgaristan'da tur, Bulgaristan'da yaz tatil, Bulgaristan'da yaz tatili,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları