Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bulgaristan komşunun krizini fırsata çevirdi!

10 Temmuz, 2015 | 08:00

bulgaristan bayram turları Yunanistan ‘da yaşanan krizi fırsat bilen Bulgaristan, Türkiye’den daha fazla turist çekebilmek için vize verme süresini 2 güne kadar düşürdü.

Bayram tatili için Yunanistan ‘a gidemeyenler Bulgaristan ‘ı tercih etmeye başladı. Bulgaristan, vize verme süresini oldukça kısaltmış durumda. Bayram tatili ‘nde Bulgaristan turu düşünen Türk turistler, 2 günde vize alabiliyor.

Bayram tatili Bulgaristan turu

Yaz aylarında Yunanistan, kış aylarında ise kayak için Bulgaristan turu tercih eden Türk turistler, Bulgaristan ‘ın vize verme süresini kısaltmasıyla hem bayram tatili hem de yaz tatili tercihlerini değiştirmeye başladı.

Yetkililer yaklaşık 750 bin Türk turistin bu bayram tatili ni Bulgaristan ‘da geçreceğini ifade ediyor. Rakamın büyük çoğunluğu daha önceki yıllarda bayram tatili  kapsamında Yunanistan turu yapıyordu.

2015 yılında Yunanistan turu yapması beklenen 1 milyon Türk turistin Bulgaristan yolcusuna dönüşebileceği konuşuluyor. Bulgaristan Turları için Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bayram tatili, Bayram tatili vize, Bulgaristan, Bulgaristan bayram, Bulgaristan Turları, Bulgaristan Turu, Bulgaristan vize, Türk Turistler, Yunanistan, Yunanistan Turu, Yunanistan Vize,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları