Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bulgaristan komşunun krizini fırsata çevirdi!

10 Temmuz, 2015 | 08:00

bulgaristan bayram turları Yunanistan ‘da yaşanan krizi fırsat bilen Bulgaristan, Türkiye’den daha fazla turist çekebilmek için vize verme süresini 2 güne kadar düşürdü.

Bayram tatili için Yunanistan ‘a gidemeyenler Bulgaristan ‘ı tercih etmeye başladı. Bulgaristan, vize verme süresini oldukça kısaltmış durumda. Bayram tatili ‘nde Bulgaristan turu düşünen Türk turistler, 2 günde vize alabiliyor.

Bayram tatili Bulgaristan turu

Yaz aylarında Yunanistan, kış aylarında ise kayak için Bulgaristan turu tercih eden Türk turistler, Bulgaristan ‘ın vize verme süresini kısaltmasıyla hem bayram tatili hem de yaz tatili tercihlerini değiştirmeye başladı.

Yetkililer yaklaşık 750 bin Türk turistin bu bayram tatili ni Bulgaristan ‘da geçreceğini ifade ediyor. Rakamın büyük çoğunluğu daha önceki yıllarda bayram tatili  kapsamında Yunanistan turu yapıyordu.

2015 yılında Yunanistan turu yapması beklenen 1 milyon Türk turistin Bulgaristan yolcusuna dönüşebileceği konuşuluyor. Bulgaristan Turları için Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bayram tatili, Bayram tatili vize, Bulgaristan, Bulgaristan bayram, Bulgaristan Turları, Bulgaristan Turu, Bulgaristan vize, Türk Turistler, Yunanistan, Yunanistan Turu, Yunanistan Vize,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları