Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bulgaristan kayak turlarına büyük ilgi

20 Ocak, 2010 | 13:15

S Bulgaristan kayak turlarına büyük ilgi ömestr tatilinde uygun turlarla yurtdışına çıkmak isteyenlerin yeni adresi Bulgaristan.

Özellikle kriz döneminde uygun fiyatları ile dikkat çeken Bulgaristan kayak turları kayakçıların yeni gözdesi haline geldi.

Kayak merkezlerine talep yağarken, Courchevel zenginlerin Bulgaristan ise orta direğin yarı yıl tatilinin adresi oldu.

Kayak tutkunları için Bulgaristan’ın gözde kayak merkezi Bansko’da, vergi, sağlık sigortası, yol, konaklama, vize gibi giderler dahil 4 gece 5 günlük tatilin fiyatları yaklaşık 200 eurodan başlıyor.

Bulgaristan’ın güneybatısındaki Bansko kayak merkezine İstanbul’dan uçak ile 50 dakika ve arabayla 6 saatte ulaşılabiliyor.

Ayrıca Bansko’da her mevsim bir aktivite mutlaka bulunuyor. Bansko’da kış aylarında kayak; yaz ve bahar aylarında ise kaplıcalardan yaralanılabiliyor.

Bansko’da her yıl Ağustos ayında  Uluslararası caz festivali organizasyonu yapılıyor. Ayrıca Avrupalı kayakçıların yeni gözdesi olan Bansko 2014 Kış olimpiyatlarına da ev sahipliği yapacak.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bansko Kayak, Bansko Kayak Merkezi, Bansko Kayak Turları, Bulgaristan Kayak, Bulgaristan Kayak Turları, Bulgaristan Kayak Turu,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ünal Özsen
20 Ocak, 2010

Bulgaristanin sundugu fiatlarda,Türkiyede Tatil yapmak mümkün degilse Seyahat edenlere tavsiyem,Rezervasyon yapmadan evvel arastirin.INTERNET den muhakkak arzuladiginiz sekilde bir yer bulacaksiniz.Iyi tatiller dileklerimle

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ocak 20th, 2010 at 14:37 Ünal Özsen mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları