Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bulgaristan kayak merkezlerine yoğun ilgi

29 Ocak, 2014 | 09:48

bulgaristan-kayak-merkezleri Bulgaristan’da etkili olan kar yağışı ülkenin kış turizmi merkezlerinin canlanmasına neden oldu. Özellikle Türk turistler kayak merkezlerine yoğun ilgi gösteriyor.

Uzun bir aradan sonra yağan kar, Bulgaristan kayak merkezlerinin doluluk oranını bir anda arttırdı.

NationalTürk’ün haberine göre, Ülkenin ikinci büyük kayak merkezi Pamporovo’daki otel işletmecileri ise Türkiye’den gelen turistler sayesinde karsız gecen önceki aylardaki kayıplarını kapatacaklarını belirtiyor.

Pamporovo Kayak Merkezi’nin Genel Müdürü Marin Beliakov, şu an için merkezde tatil yapan Türk turistlerin çoğunlukta olduğunu kaydetti.

Geçen hafta sonu yağan karın ardından pistlerin Türk tatilcilerle dolduğunu söyleyen Beliakov, Türkiye’den tatil için gelen müşterilerden memnun kaldıklarını ifade etti.

Pamporovo’nun yanı sıra ülkedeki Bansko ve Borovets gibi kayak merkezlerindeki otel işletmecileri de Türk turistlerin doluluk oranını artırdığına dikkati çekiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bansko, Bansko Bulgaristan, Borovets, Borovets bulgaristan, Bulgaristan, Bulgaristan Kayak, Bulgaristan Kayak Merkezleri, Bulgaristan Kayak Turu, Bulgaristan Turları, Pamporovo Kayak Merkezi,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları