Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bulgaristan kayak merkezlerine yoğun ilgi

29 Ocak, 2014 | 09:48

bulgaristan-kayak-merkezleri Bulgaristan’da etkili olan kar yağışı ülkenin kış turizmi merkezlerinin canlanmasına neden oldu. Özellikle Türk turistler kayak merkezlerine yoğun ilgi gösteriyor.

Uzun bir aradan sonra yağan kar, Bulgaristan kayak merkezlerinin doluluk oranını bir anda arttırdı.

NationalTürk’ün haberine göre, Ülkenin ikinci büyük kayak merkezi Pamporovo’daki otel işletmecileri ise Türkiye’den gelen turistler sayesinde karsız gecen önceki aylardaki kayıplarını kapatacaklarını belirtiyor.

Pamporovo Kayak Merkezi’nin Genel Müdürü Marin Beliakov, şu an için merkezde tatil yapan Türk turistlerin çoğunlukta olduğunu kaydetti.

Geçen hafta sonu yağan karın ardından pistlerin Türk tatilcilerle dolduğunu söyleyen Beliakov, Türkiye’den tatil için gelen müşterilerden memnun kaldıklarını ifade etti.

Pamporovo’nun yanı sıra ülkedeki Bansko ve Borovets gibi kayak merkezlerindeki otel işletmecileri de Türk turistlerin doluluk oranını artırdığına dikkati çekiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bansko, Bansko Bulgaristan, Borovets, Borovets bulgaristan, Bulgaristan, Bulgaristan Kayak, Bulgaristan Kayak Merkezleri, Bulgaristan Kayak Turu, Bulgaristan Turları, Pamporovo Kayak Merkezi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları