Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bulgaristan’ın en iddialı kayak merkezi: Bansko

15 Ocak, 2010 | 12:31

Bulgaristan'ın en iddialı kayak merkezi: Bansko Ülke topraklarının 3/2 si dağlık ve ormanlık olan Bulgaristan’ın önemli kayak merkezlerinden Bansko her yıl farklı ülkelerden birçok turist ağırlıyor.

2014 Kış Olimpiyatları’na ev sahipliği yapacak olan Bansko özellikle Avrupa’lı kayakçıların gözdelerinden.

Bulgaristan’ın meşhur Pirin dağlarının yamacında yer alan Bansko Kayak Merkezi Aralık-Mayıs ayları arasinda hizmet veriyor. Kayakçılar, pistlere uygun açılarda yerlestirilmis 44 adet technoalpine yapay kar makinesiyle karın yetersiz olduğu hava koşullarnda bile keyifle kayak yapabilme konforuna ulaşabiliyor.

Bulgaristan uygun fiyatları ile dikkat çekiyor

Bulgaristan’ın kayak merkezlerinin en çok tercih edilme sebebi ise sadece pistlerin kaliteli oluşu değil. Bulgaristan uygun fiyat seçenekleri, eğlencesi ve kaplıcaları ile de turister tarafından büyük ilgi görüyor.

Özellikle Bansko Bulgaristandaki en yeni kayak merkezi olmasının yanı sıra bölgenin termal kaynaklarının bolluğu otellerde Spa ve benzeri lüx imkanlarıda misafilerine sunuyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bansko Kayak, Bansko Kayak Merkezi, Bansko Kayak Turu, Bansko SPA Kaplıca, Bansko Turları, Bulgaristan Bansko Kayak, Bulgaristan Kayak,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları