Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bulgaristan Cumhurbaşkanı Plevneliev Ankara’da

28 Kasım, 2012 | 12:05

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye’ye resmi ziyarette bulunan Bulgaristan Cumhurbaşkanı Rosen Plevneliev’i resmi törenle karşıladı.

Çankaya Köşkü’ndeki törende, 21 pare top atışı eşliğinde iki ülke milli marşları çalındı. Plevneliev, şeref kıtasını ”Merhaba asker” diyerek selamladı.

Törenin ardından Gül ve Plevneliev, Büyük Şeref Kapısı’nın önünde, basın mensuplarına poz verdi.

Törene TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu ile diğer yetkililer katıldı.

Baş başa görüşmelerinin ardından heyetlerarası görüşmelere başkanlık edecek Gül ve Plevneliev, ortak basın toplantısı düzenleyecekler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ankara, Bulgaristan, Bulgaristan Cumhurbaşkanı Plevneliev, Bulgaristan Cumhurbaşkanı Plevneliev Ankara, Bulgaristan Cumhurbaşkanı Plevneliev Türkiye, Cumhurbaşkanı Plevneliev, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, TBMM Başkanı Cemil Çiçek,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları