Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bülent Serttaş’ın Maldivler çıkarması

06 Mayıs, 2014 | 12:32

Ünlü türkücü Bülent Serttaş, klip çekimleri için gittiği Maldivler’de hem işini gördü hem de tatilini yaptı.

Recep İvedik filminin çekimlerinin de yapıldığı Maldivler‘e ünlü isimlerini ilgisi artıyor. Çekim için Maldivler’i tercih eden ünlüler kervanına Bülent Serttaş da katıldı.

Ünlü türkücü, Maldivler’de aynı anda hem işini halletti hem de eşi ile 7 günlük rüya gibi bir tatil yaptı.

Sempatik kişiliği ile tanınan ünlü türkücü Bülent Serttaş, yeni klibinin çekimleri için Maldivler’e gitti. Canlı yayında yaptığı motosiklet kazasıyla hafızlarda yer edinen Serttaş, klip çekimleri sırasında da bisiklete binerken görüntülendi.

“Huzur Verenim” şarkısına klip çekmek için Maldivler’in yolunu tutan türkücü, eşi Selvi Hanım’la 7 günlük rüya gibi bir tatil yapmayı da ihmal etmedi.

Maldiv adalarının tüm güzelliklerinden yararlanma fırsatı bulan çift, deniz, havuz ve tekne keyfinin yanı sıra su altına da daldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bülent Serttaş, Bülent Serttaş haberleri, Bülent Serttaş kimdir, Bülent Serttaş Maldivler, Bülent Serttaş motosiklet, Bülent Serttaş tatil, Bülent Serttaş türküleri, Maldiv Adaları, Maldiv adaları turu, Maldivler dalış, Maldivler Tatili, Maldivler turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları