Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Buena Vista Social Club konser tarihleri belli oldu

07 Mart, 2016 | 10:25

Buena Vista Social Club konser tarihleri belli oldu

90’ları yaşamış bir çok insan için Küba deyince akla Castro ve puronun dışında bir şey daha gelir; Buena Vista Social Club!

Grammy ödüllü çok satan albümleri Buena Vista Social Club’ın 1997’de çıkışından bu yana dünyayı dolaşan Buena Vista Social Club Orkestrası’nın vedası da grubun kariyeri gibi uzun soluklu oldu. 2014’ten beri veda turları “Adios” kapsamında yollarda olan orkestra yoğun istek üzerine Mart’ta bir kez daha Türkiye’de!

Tromboncu ve grup lideri Jesus Aguaje Ramos yönetiminde Elveda Turu Orkestrası, eşsiz Diva Omara Portuondo, trompetist Guajiro Mirabal ve ut virtüözü Barbarito Torres dahil yıllar önce albümün yapımında yer alan birçok müzisyenden oluşuyor.

Tres gitarında emektar Papi Oviedo, Havanalı genç piyano virtüözü Rolando Luna, kontrbasçı Pedro Pablo, Andres Coayo, Filiberto Sánchez, Alberto ‘La Noche’, soprano Luis Allemany ve grubun Carlos Calunga’sının ünlü seslendiricisi sanatçı Idania Valdéz de bu maceraya dahil.

40’tan fazla müzisyeni bir araya getiren Elveda Turu Orkestrası, 19 yıl içerisinde gerçekleşen 1000’in üzerindeki gösterinin bir derlemesi ile geleneksel Küba müziğini kutlamaya devam ediyor.

NN Kültür Sanat organizasyonu ile gerçekleşecek 27 Mart 2016 Volkswagen Arena İstanbul ve 29 Mart 2016 M.E.B Şura Salonu Ankara konserlerinde Küba müziğinin ritmi sizi dans ettirmeye yetmezse, 85 yaşındaki Omara Portuondo’nın enerjisi dans ettirecektir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Buena Vista Social Club, Buena Vista Social Club ankara, Buena Vista Social Club bietix, Buena Vista Social Club istanbul, Buena Vista Social Club konser, Buena Vista Social Club küba,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları