Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bu yıl Avustralya moda haftasına katılım düşüktü

28 Nisan, 2009 | 11:04

Bu yıl Avustralya moda haftasına katılım düşüktü İki yılda bir Avustralya’nın Sidney kentinde düzenlenen moda haftası, bu yıl geçen yıllara oranla çok daha düşük başladı.

Yetkililerin açıklamalarına göre bu yıl, dünyaca ünlü bir moda organizasyonu olan Avusturya moda haftasına katılım yüzde 15 azaldı.

Katılımcı sayısının azalması model ücretleri, defile sayıları ve etkinliklerinin süreleri de olumsuz yönde etkiledi. Geçen yıl 500 dolar olan model ücretlerinin bu yıl 150 dolara düştüğü belirtildi. Bunun yanı sıra geçen yıl günde 3 defile sergilenirken bu yıl defile sayısı 2’ de kaldı.

Avustralya ve Pasifik Asya’ nın en yetenekli tasarımcılarına dünyaya açılma fırsatı veren bu organizasyon 1 Mayıs’ ta sona erecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya Moda Haftası, Moda Haberleri, Moda Tasarımcıları, Sidney Moda Haftası,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları