Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bu yazın en çok tercih edilen ülkesi Türkiye

02 Mayıs, 2018 | 11:52

Bu yazın en çok tercih edilen ülkesi Türkiye

2018 yazı için en çok tercih edilen ülke Türkiye. İngiltere’nin en büyük seyahat şirketlerinden olan Thomas Cook, Türkiye’ye yönelik rezervasyonların 2017’ye göre % 84 çoğaldığını belirterek, “Türkiye’nin 2018 yazı için açık ara en gözde tatil yeri” açıklaması yaptı.

2018 yazı için en çok tercih edilen ülke Türkiye. İngiltere’nin en büyük seyahat şirketlerinden olan Thomas Cook, Türkiye’ye yönelik rezervasyonların 2017’ye göre % 84 çoğaldığını belirterek, “Türkiye’nin 2018 yazı için açık ara en gözde tatil yeri” denildi.

Thomas Cook, kendisi üzerinden yapılan rezervasyonların toplam yüzde 61’ini Türkiye’deki paket turların oluşturduğunu bildirdi.

Bu yazın en çok tercih edilen ülkesi Türkiye

BBC Türkçe’de yer alan habere göre, Thomas Cook’un yayınladığı raporda Türkiye’de 2016 yılında yaşanan bir dizi saldırının ve darbe girişiminin ardından rezervasyonlarda sert düşüşlerin görüldüğünü ancak 2017’de başlayan toparlanmanın bu yıl da devam ettiği belirtildi.

Thomas Cook İdari Direktörü Chris Mottershead, Türkiye “2018 yazı için açık ara en gözde tatil yeri” diye konuştu.

Raporda, İngiliz turistlerin yıl boyunca en fazla tercih ettiği tatil yerleri sırasıyla İspanya, Yunanistan, Türkiye, ABD ve Karayipler olarak sıralanırken, Türkiye ile Yunanistan arasındaki farkın ise hızla kapandığı belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Chris Mottershead, İngiliz turist, İngiltere'nin tercihi Türkiye, Thomas Cook, Yazın tercih edilen ülkesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları