Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bu Benim İlk Filmim Beyoğlu Yeşilçam Sineması ‘nda başlıyor

31 Ekim, 2011 | 10:27

Kültür Bakanlığı ve Film Yönetmenleri Derneği ortaklaşa düzenlediği ‘Bu Benim İlk Filmim’ toplu gösterimi 11 Kasım’da Beyoğlu Yeşilçam Sineması ‘nda başlıyor.

Sinemaseverler 24 Kasım ‘a kadar Beyoğlu Yeşilçam Sianeması ‘nda Kültür Bakanlığı tarafından desteklenmiş olan ilk film projeleri olan yapımları izleme fırsatı bulacaklar.

Film Arası Dergisi ’nin  sponsorları arasında yer aldığı ‘Bu Benim İlk Filmim’ toplu gösteriminde vizyonda uzun süre kalma fırsatı bulamayan filmleri kaçıranlar yeniden izleme şansı bulacaklar.

Beyoğlu Yeşilçam Sineması ‘nda ödüllü filmler 1 TL

Birçok festivalden ödülle dönen ve Yeşilçam Sineması Beyoğlu ‘nda gösterilecek filmler şunlar;  Kavşak, Çoğunluk, İncir Reçeli, Memlekette Demokrasi Var, Kaledeki Yalnızlık, 11’e 10 kala, Melekler ve Kumarbazlar, Saklı Hayatlar, Başka Dilde Aşk, Gişe Memuru, Küçük Günahlar, Öfkeli Çılgınlık, Karamsar Çile, Kar Beyaz, İki Dil Bir Bavul.

Ödüllü Filmler 11-24 Kasım tarihleri arasında Yeşilçam Sineması ‘ nda izlenebilir. Biletler sadece 1 TL

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
11’e 10 kala, Başka Dilde Aşk, Beyoğlu, Beyoğlu Yeşilçam Sineması, Bu Benim İlk Filmim, Çoğunluk, Film Arası Dergisi, Film Yönetmenleri Derneği, Gişe Memuru, İki Dil Bir Bavul, İncir Reçeli, Kaledeki Yalnızlık, Kar Beyaz, Karamsar Çile, Kavşak, Küçük Günahlar, Melekler ve Kumarbazlar, Memlekette Demokrasi Var, Ödüllü Filmler, Öfkeli Çılgınlık, Saklı Hayatlar, Yeşilçam Sineması, Yeşilçam Sineması Beyoğlu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları