Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bu Benim İlk Filmim Beyoğlu Yeşilçam Sineması ‘nda başlıyor

31 Ekim, 2011 | 10:27

Kültür Bakanlığı ve Film Yönetmenleri Derneği ortaklaşa düzenlediği ‘Bu Benim İlk Filmim’ toplu gösterimi 11 Kasım’da Beyoğlu Yeşilçam Sineması ‘nda başlıyor.

Sinemaseverler 24 Kasım ‘a kadar Beyoğlu Yeşilçam Sianeması ‘nda Kültür Bakanlığı tarafından desteklenmiş olan ilk film projeleri olan yapımları izleme fırsatı bulacaklar.

Film Arası Dergisi ’nin  sponsorları arasında yer aldığı ‘Bu Benim İlk Filmim’ toplu gösteriminde vizyonda uzun süre kalma fırsatı bulamayan filmleri kaçıranlar yeniden izleme şansı bulacaklar.

Beyoğlu Yeşilçam Sineması ‘nda ödüllü filmler 1 TL

Birçok festivalden ödülle dönen ve Yeşilçam Sineması Beyoğlu ‘nda gösterilecek filmler şunlar;  Kavşak, Çoğunluk, İncir Reçeli, Memlekette Demokrasi Var, Kaledeki Yalnızlık, 11’e 10 kala, Melekler ve Kumarbazlar, Saklı Hayatlar, Başka Dilde Aşk, Gişe Memuru, Küçük Günahlar, Öfkeli Çılgınlık, Karamsar Çile, Kar Beyaz, İki Dil Bir Bavul.

Ödüllü Filmler 11-24 Kasım tarihleri arasında Yeşilçam Sineması ‘ nda izlenebilir. Biletler sadece 1 TL

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
11’e 10 kala, Başka Dilde Aşk, Beyoğlu, Beyoğlu Yeşilçam Sineması, Bu Benim İlk Filmim, Çoğunluk, Film Arası Dergisi, Film Yönetmenleri Derneği, Gişe Memuru, İki Dil Bir Bavul, İncir Reçeli, Kaledeki Yalnızlık, Kar Beyaz, Karamsar Çile, Kavşak, Küçük Günahlar, Melekler ve Kumarbazlar, Memlekette Demokrasi Var, Ödüllü Filmler, Öfkeli Çılgınlık, Saklı Hayatlar, Yeşilçam Sineması, Yeşilçam Sineması Beyoğlu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları