Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bryantsev TUZ Tiyatrosu ayakta alkışlandı

20 Mayıs, 2015 | 10:24

Saint Peterburg Bryantsev Tuz Tiyatrosu Rusya’nın kültür başkenti St. Petersburg’un en ünlü tiyatrosu Bryantsev TUZ , Antalya 6. Uluslararası Tiyatro Festivali kapsamında Dostoyevski’nin ‘İnsancıklar’ adlı oyununu sahneledi.

Ünlü yazar Fyodor Dostoyevski’nin basılan ilk kısa hikayesi olan “İnsancıklar”, Rusya’nın Saint Petersburg Bryantsev TUZ Tiyatrosu tarafından Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde sahneye taşındı.

NationalTurk’ün haberine göre; Yazar Valery Semenovsky tarafından uyarlanan oyunda modern drama örneğinden kesitler sunuldu.

Georgy Kozlovsky’in yönettiği, dekor tasarımı Nikolay Slobodyanik’e, kostümü Maria Lukka’a ait oyunda Valery Diachenko, Julia Nizhe’skaya, Radik Galiullin rol aldı.

2 saat 15 dakika süren 2 perdelik oyun yerli ve yabancı çok sayıda sanatsever tarafından beğeniyle izlendi. Oyuncular tiyatro sonunda izleyenler tarafından ayakta alkışlandı .

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bryantsev, Bryantsev TUZ Tiyatrosu, Fyodor Dostoyevski, Fyodor Dostoyevski kimdir, Fyodor Dostoyevski moskova, Fyodor Dostoyevski rusya, Georgy Kozlovsky, Saint Petersburg, Saint Petersburg etkinlik, Saint Petersburg rusya, TUZ Tiyatrosu, Uluslararası Tiyatro Festivali,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları