Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bryantsev TUZ Tiyatrosu ayakta alkışlandı

20 Mayıs, 2015 | 10:24

Saint Peterburg Bryantsev Tuz Tiyatrosu Rusya’nın kültür başkenti St. Petersburg’un en ünlü tiyatrosu Bryantsev TUZ , Antalya 6. Uluslararası Tiyatro Festivali kapsamında Dostoyevski’nin ‘İnsancıklar’ adlı oyununu sahneledi.

Ünlü yazar Fyodor Dostoyevski’nin basılan ilk kısa hikayesi olan “İnsancıklar”, Rusya’nın Saint Petersburg Bryantsev TUZ Tiyatrosu tarafından Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde sahneye taşındı.

NationalTurk’ün haberine göre; Yazar Valery Semenovsky tarafından uyarlanan oyunda modern drama örneğinden kesitler sunuldu.

Georgy Kozlovsky’in yönettiği, dekor tasarımı Nikolay Slobodyanik’e, kostümü Maria Lukka’a ait oyunda Valery Diachenko, Julia Nizhe’skaya, Radik Galiullin rol aldı.

2 saat 15 dakika süren 2 perdelik oyun yerli ve yabancı çok sayıda sanatsever tarafından beğeniyle izlendi. Oyuncular tiyatro sonunda izleyenler tarafından ayakta alkışlandı .

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bryantsev, Bryantsev TUZ Tiyatrosu, Fyodor Dostoyevski, Fyodor Dostoyevski kimdir, Fyodor Dostoyevski moskova, Fyodor Dostoyevski rusya, Georgy Kozlovsky, Saint Petersburg, Saint Petersburg etkinlik, Saint Petersburg rusya, TUZ Tiyatrosu, Uluslararası Tiyatro Festivali,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları