Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

British Airways’in yolcu uçağına havada kaz çarptı!

09 Şubat, 2018 | 11:28

British Airways'in yolcu uçağına havada kaz çarptı

İngiltere’nin ünlü havayolu şirketi British Airways’e ait yolcu uçağına Johannesburg’dan kalkışından kısa süre sonra kaz çarptı. Uçak kalkış yaptığı yere dönerken, seferden de çekildi.

İngiltere’nin ünlü havayolu şirketi British Airways’e ait yolcu uçağına Johannesburg’dan kalkışından kısa süre sonra kaz çarptı. Uçak kalkış yaptığı yere dönerken, seferden de çekildi.

İngiliz havayolu şirketi Johannesburg’dan kalkış yapan British Airways uçağı havada kaz ile çarpışınca geri dönmek zorunda kaldı.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Mozambik-Johannesburg Balayı Turları sizi bekliyor.

Güney Afrikalı Comair’e ait BA6233 sefer sayılı uçuşu yapmak için Güney Afrika’nın Johannesburg kentinden kalkan British Airways uçağı, kalkıştan kısa süre sonra havada ender rastlanan bir kazaya karıştı!

Kaz çarpan British Airways’in yolcu uçağının radom’u parçalandı

Boeing 737-400 tipi yolcu uçağının ön tarafında (radom) kazların çarpması sonucu hasar oluştu.

Gerçekleşen bu talihsiz kaza sonrası uçak, kalkış yaptığı Johannesburg’a geri döndü. Kazların çarpması sonrası uçağın ön kısmında hasar meydana gelirken, uçak seferden çekildi ve bakıma alındı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Boeing 737-400, British Airways, Havada kaz çarptı, İngiltere'nin ünlü havayolu şirketi, Johannesburg, Radom parçalandı, Uçağa kaz çarptı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları