Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Brezilya’nın şifalı eli John of God!

19 Ekim, 2018 | 12:06

Brezilya'nın şifalı eli John of God!

Dünyanın dört bir yanından herkes ona koşuyor. Dünyadaki birçok ünlünün, jet sosyetenin, kralların, kraliçelerin ve hatta devlet başkanlarının ziyaret ettiği, Brezilya’nın şifalı eli, ruhsal bioenerji şifacısı John Of God’a akın devam ediyor.

Her sene dünyanın her yanından Brezilya‘ya gelen insanlar akın akın ünlü şifacı John of God‘ı ziyaret ediyor. Psişik şifalandırma çalışmalarıyla dünyada ün salan John Of God’un spiritüel arınma ve şifa merkezine gidenler burada sorunlarına çare arıyor.

Brezilya’nın şifalı eli John of God

Dünyanın sayılı özel yerlerinden biri olduğuna inanılan John of God’un evine gelen ve şifa arayan turistler, meditasyon seanslarına, özel enerjilerin aktive olduğu masajlara, spiritüel törenlerle ruhsal, bedensel ve zihinsel bir arınma yolculuğuna çıkmakta.

Brezilya‘nın şifalı eli John of God’un merkezine bugüne kadar Peru Cumhurbaşkanı, ünlü ABD’li televizyoncu Oprah Winfrey gibi birçok ünlü ismin ziyaret ettiği biliyor.

John of God, Kanser, MS, felç gibi hastalıklara şifa dağıtıyor

Kanser, MS, felç gibi hastalıklara şifa dağıtıyor

Yaklaşık 60 yıldan bu yana kanser, MS, felç gibi hastalıkların yanı sıra, iş hayatında mutsuz olan, maddi ve manevi sorunlar yaşayan birçok insanın hayatına dokunan Brezilya’nın şifalı eli için dünyanın her yerinden John of God turları düzenlenmekte.

Latin Amerika‘nın en bilinen ülkesi Brezilya’nın başkenti Brasil’e yaklaşık 1.5 saat mesafedeki, yemyeşil bir araziye yayılmış küçücük şirin bir kasabada olan Abadiania’daki John of God’un şifa dağıttığı ev görüntüsüyle bile insana huzur vermekte. Eşsiz bir doğaya sahip şifa merkezinde güneşin doğuşu ve batışını izlemek bile insana ayrı bir keyif veriyor.

Abadiania spiritüel bir amaca hizmet etmekte

Abadiania da spiritüel bir amaca hizmet etmekte

Ruhunuzu her yönüyle arındırabileceğiniz, sokaklarında gezerken burnunuza tezek kokusunun gelebileceği, kümes hayvanlarının gezindiği, doğal hayatın hiç kaybolmadığı Abadiania kasabası tam anlamıyla spiritüel bir amaca hizmet etmekte.

WTS kalitesi ve güvencesiyle John of God Turları sizi bekliyor.

John of God’un merkezinin bulunduğu bölge kristal madenlerinin üzerinde yer almakta. Bundan ötürü kasabada irili ufaklı birçok kristali alabileceğiniz mağazaların yanı sıra, spiritüel işaret baskılı giysiler, çeşitli süs eşyaları, tütsüler, özel yağlar satan birçok dükkan da bulunmakta. Kasabada ayrıca akın halinde şifa bulmaya gelen turistleri için masaj salonları ve kristal ışıklı yataklar gibi alternatif tıbbın birçok çeşidi de yer almakta.

Oprah Winfrey ile ününe ün kattı

Dünyaca ünlü trans medyum John of God, özellikle ABD’li ünlü televizyoncu Oprah Winfrey’in programına katılan şifa bulmuş insanlar sayesinde bilinirliği çok daha fazla arttı. John of God’ın şifasını deneyimleyen, sağlığına kavuşmuş kişileri programında ağırlayan Oprah Winfrey de John of God’u ziyaret ederken, bedensel ve ruhsal şifa bulmak isteyen milyonlarca insanın buraya akın etmesine neden oldu.

İyileşmeyi Allah yapıyor, ben sadece aracıyım

“İyileşmeyi Allah yapıyor, ben sadece aracıyım”

“Hastaları iyileştiren ben değilim, iyileşmeyi sadece Allah yapıyor, ben sadece aracıyım” diyebilecek kadar da mütevazı biri olan Brezilya’nın şifalı eli John, görme sorunlarından her türlü sakatlıklara kadar birçok insanın şifa bulmasına neden olmuş.

Din, ırk, milliyet, statü ve mali durumuna bakmaksızın herkese evinin kapılarını açan şifalı el John. ziyaretçilerini çarşamba, perşembe ve cuma günleri, günde iki seans olmak üzere kabul ediyor. Bunların dışında kalan günlerde ise ziyaretçiler, muhteşem güzellikteki vadilere bakan teraslarda meditasyon yaparak, kutsal şelalede yıkanıp arınarak, çakralarını dengeleyerek ve çeşitli masajlar ile arınma ve şifalanma süreçlerine devam ediyor.

Eğer klasik tatillerden sıkıldıysanız, ruhunuzu dinlendirmek, varsa rahatsızlığınıza şifa bulmak istiyorsanız, o zaman Brezilya’nın şifalı eli John of God’un kasabası Abadiania’a gitmemeniz için bir neden yok.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abadiania kasabası, Bioenerji şifacısı, Brezilya, Brezilya'nın şifalı eli, Brezilyalı Şifacı, John of God, Oprah Winfrey, Psişik şifalandırma, Spiritüel,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları