Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Brezilya’nın 190. bağımsızlık yıldönümü coşkuyla kutlandı

07 Eylül, 2012 | 18:06

Onbinlerce Brezilyalı, Brezilya’nın 190. bağımsızlık yıldönümü için yapılacak sivil-askeri geçide tanıklık etmek için başkentin merkezinde meydanında toplandı.

Onbinlerce Brezilyalı, Güney Amerika devi Brezilya’nın 190. bağımsızlık yıldönümü için yapılacak sivil-askeri geçide tanıklık etmek için başkentin merkezinde, Bakanlıklar meydanında toplandı.

Her Eylül 7 ‘de, Brasilia kenti ana caddesi, , ülkenin ana sivil ve askeri yetkililer ve diplomatik ve başkentin birçok sakinleri temsilcileri başkanlığında, etkinlik için ana olay Brezilya  Cumhurbaşkanı Dilma Rousseff ev sahipliği yapacak.

Deniz, Kara ve Hava Kuvvetleri: cumhurbaşkanlığı Rousseff gelişinden sonra Brezilya Silahlı Kuvvetleri’nin üç organlarının askeri geçit töreni başlayacak.

Haberin devamı için tıklayınız..

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Brezilya, Brezilya Bağımsızlık Günü, Brezilya Bağımsızlık Günü Kutlama, Brezilya Bağımsızlık Günü Kutlamaları, Brezilya Cumhurbaşkanı Dilma Rousseff, Brezilya Dilma Rousseff, Brezilya Samba, Brezilya Tören, Dilma Rousseff, Dilma Rousseff Brezilya, Geçit Töreni,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları