Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Brezilya’da polis de eyleme katıldı

20 Haziran, 2013 | 12:26

Brezilya'da polis de eyleme katıldı Brezilya’da otobüs ücretlerine yapılan zamla başlayan hükümet karşıtı eylemler devam ederken,polis de eylemcilere destek verdi.

Polisler de eylemcilere müdahale etmek yerine eylemlere katılarak destek verdi.

Sao Paulo kentindeki eylemler sırasında bir grup polisin eylemlere katılması oldukça ilgi gördü.

Bir başka polis ise eylemler sırasında silahını boşaltıp ateşe attıktan sonra eylemcilere katıldı.Eylemler sürerken,Brezilya Cumhurbaşkanı Dilma Rousseff de eylemlere destek verdiğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı:Eylemcilerle gurur duyuyorum

Brezilya’nın bir çok şehrinde eylemler sürerken Brezilya Cumhurbaşkanı Dilma Rousseff de “daha iyi eğitim, daha iyi okullar ve daha iyi ulaşım istedikleri için” Brezilyalı eylemcilerle gurur duyduğunu belirtti.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Brezilya, Brezilya cumhurbaşkanı, Brezilya Cumhurbaşkanı Dilma Rousseff, Brezilya eylemler, Brezilya eylemler polis, Brezilya gösteriler, Brezilya haberleri, Brezilya protesto, polis destek,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları