Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Brezilya’da polis de eyleme katıldı

20 Haziran, 2013 | 12:26

Brezilya'da polis de eyleme katıldı Brezilya’da otobüs ücretlerine yapılan zamla başlayan hükümet karşıtı eylemler devam ederken,polis de eylemcilere destek verdi.

Polisler de eylemcilere müdahale etmek yerine eylemlere katılarak destek verdi.

Sao Paulo kentindeki eylemler sırasında bir grup polisin eylemlere katılması oldukça ilgi gördü.

Bir başka polis ise eylemler sırasında silahını boşaltıp ateşe attıktan sonra eylemcilere katıldı.Eylemler sürerken,Brezilya Cumhurbaşkanı Dilma Rousseff de eylemlere destek verdiğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı:Eylemcilerle gurur duyuyorum

Brezilya’nın bir çok şehrinde eylemler sürerken Brezilya Cumhurbaşkanı Dilma Rousseff de “daha iyi eğitim, daha iyi okullar ve daha iyi ulaşım istedikleri için” Brezilyalı eylemcilerle gurur duyduğunu belirtti.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Brezilya, Brezilya cumhurbaşkanı, Brezilya Cumhurbaşkanı Dilma Rousseff, Brezilya eylemler, Brezilya eylemler polis, Brezilya gösteriler, Brezilya haberleri, Brezilya protesto, polis destek,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları