Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Brezilya’da kargo uçağından 5 milyon dolar çalındı!

06 Mart, 2018 | 10:55

Brezilyada kargo uçagidan 5 milyon calindi

Latin Amerika ülkesi Brezilya’nın Sao Paulo kentinden kalkarak İsviçre’ye gidecek bir kargo uçağındaki 5 milyon dolar silahlı soyguncular tarafından çalındı.

Brezilya‘nın Sao Paulo kentinden kalkarak İsviçre’nin Zürih şehrine gitmeye hazırlanan bir kargo uçağındaki 5 milyon dolar silahlı soyguncular tarafından çalındı.

Latin Amerika ülkesi Brezilya’nın Sao Paulo şehrindeki Viracopos Havaalanı’ndan İsviçre’nin Zürih kentine gidecek kargo uçağındaki 5 milyon doların silahlı soyguncular tarafından çalındığı açıklandı.

Brezilya polisi, silahlı olan en az 5 soyguncunun güvenlik araçlarına benzettikleri bir kamyonetle Viracopos Havaalanı’na girdiğini açıkladı. Uçağa yükleme yapıldığı esnada çevredeki güvenlik görevlilerini etkisiz hale getiren silahlı soyguncular, Zürih’e gönderilmek üzere uçağa yüklenen 5 milyon doları alıp, hızla uzaklaştılar.

Bu ilginç soygun sonrasında Viracopos Havaalanı yetkililerinin açıklamasına göre soygun sırasında ölen ya da yaralanan olmadığını belirtildi.

Sao Paulo

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Brezilya'da uçak soyuldu, İsviçre, Latin Amerika, Sao Paulo, Viracopos Havaalanı, Zürih,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları