Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Brezilya’da turizm patlaması

14 Haziran, 2014 | 11:03

2014 Dünya Kupası’nı izlemek için Brezilya’nın yolunu tutan turistler, maç olmadığı saatlerde sahilleri dolduruyor.

Brezilya‘nın ev sahipliğinde düzenlenen 2014 Dünya Kupası başladı. Sahada yaşanan heyecanın yanı sıra Brezilya sokakları ve sahilleri de bir o kadar renkli görüntülere sahne oluyor.

Maç olmadığı saatlerde ülkeye gelen futbolseverler sıcak güneş altında deniz kıyılarına ve sahillere akın ediyor. Brezilya’yı ziyaret eden turistlerin Santos, Meresias ve Copacabana başta olmak üzere tüm sahilleri hınca hınç doldurduğu görülüyor.

Muhteşem Rio Karnavalı Video Görüntüleri

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 dünya kupası, 2014 Dünya Kupası Brezilya, 2014 Dünya Kupası haberleri, Brezilya, Brezilya Dünya Kupası, Brezilya Festival, Brezilya haberleri, Brezilya sahilleri, Brezilya turları, Brezilya turu, FIFA 2014 Dünya Kupası, karnaval video, karnaval videoları, Rio Karnavalı Video,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları