Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Brezilya’ya gidenlere Neymar bedava!

06 Mayıs, 2013 | 16:03

Brezilya'ya gidenlere Neymar bedava! Dünyaca ünlü tur operatörü World Travel Service (WTS) yeni kampanyasını açıkladı.

WTS, Brezilya‘ya giden herkese Sao Pauola’da yapacakları konaklama süresince,dünyanın en büyük futbolcularından Neymar ve Alex de Souza’yı izleme fırsatı sunuyor.

WTS, Brezilya’yı ziyaret eden yolcularına Neymar’lı Santos takımının ve Alex’li Coritiba takımının maç biletini hediye ediyor. Kişiye özel ve grup turları organize eden WTS, Brezilya’nın yanı sıra dünyanın her yerine spor, bussiness, turistik, kültür, balayı turları düzenliyor.

Bugüne kadar yaptığı kampanyalar ile adından söz ettiren World Travel Service, yolcularına otel rezervasyonu, uçak bileti, transferler, rehberlik hizmeti gibi münferit ve grup hizmetleri veriyor.

Sao Paulo

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alex, Alex Coritiba, Alex de Souza, Balayı, Brezilya, Brezilya haberleri, Brezilya Neymar, Brezilya rehber, Brezilya sao Paulo, Brezilya seyahati, Brezilya turları, Brezilya turu, bussiness, kültür, Neymar Santos, Neymar Santos takımı, otel rezervasyonu, Spor, turistik, Uçak Bileti, World Travel Service, World Travel Service kampanya, WTS, WTS kampanya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları