Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Brewdog, İlk Bira Konseptli Oteli Ohio’da Açıyor

18 Mart, 2017 | 09:20

brewdog otel bira konsepti ohio

Brewdog, İlk Bira Konseptli Oteli Ohio’da Açıyor. Bira  Sevenler İçin Bir İlk Olacak Otel’de Bira Gurmelerine Özel Bira Üretilecek.

Sıra dışı bira üretimi yapan bir firma olan Brewdog firması, yine sıra dışı bir konsept ile konaklama işletmeciliğinde hizmet vermeye adım atmaya hazırlanıyor. Kendine özgün bira üretimi ile bir çok türde bira üreten Brewdog firması, bu seferde bira sevenlere özel bir otel konsepti ile 2018 yılında seyahati seven kişilere Ohio’da farklı bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

brewdog otel bira konsepti ohio 2

 

Brewdog açacağı otelin konseptini bira sevenlere özel yapmayı hedefliyor. İnşa edilecek otelin 50 odalı olması planlanırken, Brewdog’un ürettiği biraların da her oda klasına göre ayarlanması hedefleniyor. 50 odanın her birinde de self-servis bira muslukları olması tasarlanıyor. Bu sayede oda da konaklayan misafirlere özel bir bira şöleni sunulması hedefleniyor. Otelin Ohio’da açılması hedefleniyor.

Otelin bira fabrikası üzerine kurulması ve konseptin bira üzerine düzenlenmesinin amacı ise, bira gurmelerine ve farklı bir tat denemek isteyenlere özel hizmet sunmaya çalışmasıdır. Otel’de biranın sarhoş olma amacı ile değil, her çeşitten farklı tatlar ile günün öğünlerine göre farklı tat da bira üretimlerini, misafirlerine sunmayı hedeflenmesidir. Otelin spa ve havuzlu bölümlerinde bira konseptli olacağı açıklanması ve bir bira fabrika oteli olarak dünya’da bir ilk olacağı, konaklayan müşteriler tarafından nasıl bir izlenim olacağı merak konusu. Otelin ismini ise dog house olarak konulacağı açıklandı.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Bira Oteli, Brewdog, dog house oteli, Ohio,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları